Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Τερρο-Δωράκια
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Γιορτινό Theme
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 11:49 am από ΜΙΜΙ

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Casting...
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Icon_minitime1Τετ Δεκ 13, 2023 2:39 pm από ΜΙΜΙ

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Κουίζ καντυ
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Icon_minitime1Τρι Φεβ 15, 2022 10:19 am από stardustia

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Vote_lcap72%Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Vote_lcap21%Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Vote_lcap5%Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Vote_lcap2%Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

+13
anna
Masta87
nuitetoile21
μαριτα
ΜΙΜΙ
marilou
souka
stavroylaki
Dalia
nansecrets
ariel
libra
papirous
17 απαντήσεις

Σελίδα 10 από 17 Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από nansecrets Τρι Μαρ 19, 2013 12:37 am

νταλια..... Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing Cry laughing






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35422
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από papirous Τρι Μαρ 19, 2013 8:36 am

@ Μαριτακι μου δεν ξερεις ποσο χαιρομαι πραγματικα που σας κανω να νιωθετε ετσι!!!! :) :)
Γιατι η αληθεια ειναι οτι και γω ταξιδευω οταν γραφω και τι πιο ιδανικο να εχω μαζι μου τους καλυτερους συνοδοιπορους!!!! Big hug
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9836
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Τρι Μαρ 19, 2013 1:08 pm

Παααααααααααπι μου το διάβασα!!!!!!! Υπέροχο 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 🙇 δεν έχω λόγια.... με κάλυψαν τα κορίτσια. Πραγματικά λατρεύω το φικ σου!!!!! Μας άφησες κάπως έτσι :http://www.pic αλλά πιστεύω να μας δώσεις κανένα κεφαλαιάκι σύντομα ε???? Angel Face






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13652
Points : 20679
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από ariel Τρι Μαρ 19, 2013 4:14 pm

dizzy: :faint: :faint: :faint: :faint: πάλι τέζα η άριελ!!!!!!!!!!!

είχα να γελάσω έτσι..., ανακάτωσε τα καστανά μαλλιά του με τα δάχτυλα του, και την επόμενη στιγμή σοβάρεψε.
Έκανε δύο βήματα προς το μέρος της, με το ένα του χέρι ακούμπησε τον τοίχο που ακουμπούσε η Κάντυ και με το άλλο την άγγιξε ελαφρά στον ώμο, εγκλωβίζοντας την.
- ...ήταν πολύ επικίνδυνο αυτό που έκανες...το ξέρεις..?
Η φωνή του βαθιά, πέρασε από τα αυτιά της Κάντυ κατευθείαν στην καρδιά της, σαν ένα αβάσταχτο χάδι.

Τα σέβη μου κυρία Μιζούκι! Ρεσιταλ δώσατε! Εχω κρατήσει θεωρείο για την πρεμίερα, το νου σου! Δεν υπάρχει περίπτωση να χάσω τη νέα επιτυχία του Γκραντσεστερ, στο "Ημέρωμα της στρίγγλας"!!!!






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16785
Points : 26970
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από papirous Τρι Μαρ 19, 2013 11:40 pm

Μαλλον κατι έχει ο μαρτιατικος αερας .... lol! γιατι δεν σας αργω καθολου!!!! scratch scratch lol!
Τα 2 κεφαλαια που σας ανεβασα σημερα ειναι απο τα πιο αγαπημενα μου!!! Yupiiiii ελπιζω να σας αρεσουν και σας κοπελουδες!!!
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9836
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από Dalia Τρι Μαρ 19, 2013 11:52 pm

ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ, ΕΦΗΜΕΡΊΔΕΣ:κι άλλο καινούργιο κεφ. μόλις δημοσιεύτηκε... ΕΦΗΜΕΡΊΔΕΣ, ΕΦΗΜΕΡΊΔΕΣ...

Σπόιλερ:
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14614
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από nansecrets Τετ Μαρ 20, 2013 12:00 am

Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3
dizzy: dizzy: dizzy: dizzy: dizzy: dizzy: dizzy: dizzy: dizzy: dizzy: dizzy: dizzy: dizzy: dizzy: dizzy: dizzy: dizzy: dizzy: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee

θα θελα να κανω παραθεση τα σημεια που μου αρεσαν πιο πολυ.. αλλα να κανω παραθεση και τα 2 κεφαλαια ολοκληρα;;;;
ΤΙ τελεια κεφαλαια!!!!!
και ειδικα η δημοπρασια!!!! ΟΛΟ ειναι ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ακομα ειμαι ζαλισμενη με την τελευταια φραση του........ dizzy: Loveeeee


παπι....... worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship:







Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35422
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από papirous Τετ Μαρ 20, 2013 12:04 am

ειδες τι ατιμο πλασμα ειναι???!!! Hihihihihi
ειδες τι το λεει το κοριτσι??!!!! Hihihihihi
αχχχ και γω ετσι ειμαι μην νομιζεις!!!! Heartbeat <3 Heartbeat <3
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9836
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από nansecrets Τετ Μαρ 20, 2013 12:11 am

ατιμο πλασματακι ο εξοχοτατος! για μας εχει ξετρελανει ολες χροοοονια τωρα!!! In Love






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35422
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από Dalia Τετ Μαρ 20, 2013 12:17 am

Μου φαίνεται ότι το Α.Ν. έπρεπε να μείνει ατελείωτο... lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14614
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από nansecrets Τετ Μαρ 20, 2013 12:26 am

Dalia έγραψε:Μου φαίνεται ότι το Α.Ν. έπρεπε να μείνει ατελείωτο... lol!

εσενα εγω Α.Ν. σε δειρω καποια στιγμη δεν θα φταιω... Teasing






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35422
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από Dalia Τετ Μαρ 20, 2013 12:41 am

nansecrets έγραψε:
Dalia έγραψε:Μου φαίνεται ότι το Α.Ν. έπρεπε να μείνει ατελείωτο... lol!

εσενα εγω Α.Ν. σε δειρω καποια στιγμη δεν θα φταιω... Teasing

οκ οκ το πιασα... το πιασα... lol! lol! lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14614
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από marilou Τετ Μαρ 20, 2013 12:55 am

Θα συμφωνήσω 1000% με την Ναν!!!!!!!

Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3
In Love In Love In Love In Love In Love In Love In Love In Love In Love In Love In Love In Love In Love In Love

Πάπι μου από εχθές διαβάζω τα κεφάλαια που ανέβασες! Ξαναείδα και τα προηγούμενα που δεν πρόλαβα να σχολιάσω... Τι να πω τώρα!
Θα αρχίσουν να βγαίνουν καρδούλες και από τα αυτιά μου!!! lol!

Η στιγμή που ο Τέρρυ συναντήθηκε με την Κάντυ μετά από τόσα χρόνια ήταν καταπληκτική! Γεμάτη συναίσθημα! Κάθε λέξη μοναδική και περιεκτική! Το γράψιμο, όπως πάντα μαγευτικό... Και φυσικά δεν ξέχασες να βάλεις και μοναδικές τερροατάκες!!!!

" ...το ξέρεις ότι το κάπνισμα δεν κάνει κάλο...?..δεν θα προτιμούσες μια φυσαρμόνικά...?"
Πεθαίνωωωωω! Σαν να μην πέρασε μια μέρα!!! Όσο και να το αρνείται η τσαπερδόνα μας, όσα και να συμβούν, όσα χρόνια και να περάσουν, η αγάπη τους έχει μείνει προφυλαγμένη και αναλλοίωτη! Loveeeee

"Αλίκη θες να μάθεις που πήγε ο λαγός?!"
Ναι!!!!!

"...δεν θέλω...ούτε...να το φανταστώ...αν πάθαινες κάτι..." τα χείλη του με πόνο μουρμούρισαν στο αυτί της.
Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3

Και φυσικά......

"1500 λίρες!"
worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship: worship:
Ή είσαι κουβαρντάς ή δεν είσαι!!! lol!

"Το πρώτο φιλί...το έκλεψα...το δεύτερο... το αγόρασα... το τρίτο...θα μου το δώσεις... γιατί εσύ θα το θέλεις!"
Λιώνωωωωωωωω! Ζω για την μέρα που θα δω την κάντυ να τον φιλάει!!!!!! yoohoo: yoohoo: yoohoo: yoohoo: yoohoo: yoohoo:

Όσο για την ιδέα με τον διαγωνισμό φιλιού??? Respect!!!worship: worship: worship:
:up: Φιλί στο μάγουλο! Γιατί 1.Δεν μπορούμε τα αδιάκριτα μάτια 2.Είμαστε ευγενείς 3.Ο Ταρζάν πρέπει να το φυσάει και να μην κρυώνει!!!! 'Ολεεε! party
marilou
marilou
Terry
Terry

Αριθμός μηνυμάτων : 1781
Points : 7126
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : Κάπου μακριά, τερρικά κι ονειρεμένα!
Χιούμορ : Καυστικό τζιιιιζζζζ!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από Dalia Τετ Μαρ 20, 2013 2:01 am

όπως πάντα κυρίες μου έφτασε η στιγμή που όλες περιμένατε...


it's the Dalia's show !!!!!!!!!!!!!!!!!!........ (άντε και πολύ άργησε lol! )

- Θαυμάσια! Μας έκλεισες σε μια ντουλάπα! Ο κύριος Γκράντζεστερ και οι υπέροχες ιδέες του!

το ήξερα, το ήξερα, το ήξερα, ήμουν βέβαιη ότι θα ήταν ή στοά ή ντουλάπα που θα οδηγεί σε στοά... cheers cheers cheers cheers

- Πρώτον μην φωνάζεις, ακόμη μπορούμε να ακουστούμε! Και δεύτερον... από πότε έγινες γκρινιάρα και δεν το ξέρω?!

Μα τι είναι αυτά που λες χρυσέ μου;;;!!! πάντα γκρινιάρης και πεισματάρης όσο δεν παίρνει ήταν ο Ταρζάν lol!

- Μην ανησυχείς κυρία Άρντλει, σε πολύ λίγο θα είσαι ελεύθερη από την ενοχλητική παρουσία μου! με αυτό έστριψε έτσι που να την κοιτάει πρόσωπο, την έπιασε από την μέση και την τράβηξε σχεδόν επάνω του.

Αμάν, αμάν, αμάν, αμάν, αμάν, αμάν..........τι είναι αυτά που κάνεις;;;;!!! γιατί τα κάνεις τώρα;;;;!!!! μέσα στα σκοτάδια ...;;;!!! λυπήσουμε Fever (να δεις που παρακάτω κάπου θα'χει λάκκο με ποντίκια , θα την πάρει αγκαλιά lol! )

" Που πήγε?!"

Στο Άπειρο κι ακόμα παρα πέρα!!!!!!!!!!!!!!!! party party party party

- Αλίκη θες να μάθεις που πήγε ο λαγός?! της φώναξε και το μόνο που είδε ήταν το χέρι του, που της έκανε νόημα να τον ακολουθήσει.

Τι στο καλό;;;!!! την Χώρα των Θαυμάτων διαβάζω;;!!! scratch

" ευτυχώς που σήμερα φόρεσα παντελόνι!"

Αυτό έλεγα κι εγώ χρυσή μου σήμερα που πήγα στην Εφορία, ευτυχώς που φόρεσα παντελόνι! lol!

Βρέθηκαν πρόσωπο με πρόσωπο σε απόσταση αναπνοής.Ησυχία.Ένιωσε την ανάσα του δροσερή να της χτυπάει τα μάγουλα. Μια μίξη καπνού, ουίσκι και μέντας.Ζάλη.Άπλωσε το χέρι της για να ακουμπήσει στον τοίχο, αλλά δεν ήταν απαραίτητο, μια και ο Τέρρυ σχεδόν την κρατούσε ολόκληρη.

Χάνομαι, σβήνω, λιώνω... κάντε κάτι ... η καρδιά μου... Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 In Love In Love In Love In Love In Love In Love In Love In Love In Love In Love In Love In Love In Love

- να... σκεφτόμουν ότι... οι μαγικές δυνάμεις του Ταρζάν σε εγκατέλειψαν τελικά!

https://www.youtube.com/watch?v=qn7YDvNENDs Sir... please... don't underestimate the power of Tarzan!!!!!!!!!!!!!!!! Point

- Θεέ μου! Πόσο χρονών είστε κ. Γκράχαμ! Δεκαπέντε?!!!

Παρακαλώ...;;;!!! ξανακάντε την ερώτηση , δεν σας άκουσα... confused Suspect

" Έχεις τι εντύπωση Τέρρυ ότι μπορούμε να το πιάσουμε εκεί που το αφήσαμε?! Γιατί το κάνεις αυτό?!...οχι, όχι δεν μπορώ!..."

Αμ θα το πιάσεις, Twisted Evil εδώ το λένε τα χαρτιά = κούπα κόκκινο μου βγήκε... και το λέει κι η σφαίρα... θα το πιάσεις , τώρα τι ακριβώς θα πιάσεις ιδέα δεν έχω... lol!

"...μαζί σου πάντα δεκαπέντε θα νιώθω..." - " .. δυστυχώς όμως δεν είναι κανένας μας πια..."

Ααααα... Εξοχότατε θα σας μαλώσω τι ηττοπάθεια είναι αυτή;;;!!! Εμείς εδώ μέσα νιώθουμε 16... γιατί να μην σας επιτραπεί και σε σας να έχετε αυτό το δικαίωμα;; δεν καταλαβαίνω... lol!

- ..Τον Τζεφ..? ε, ..τον Τζεφ τον ξέρω από τότε που ήταν παιδάκι..." με όλα αυτά ούτε να τον χαιρετίσω δεν πρόλαβα..." σκέφτηκε αφηρημένα.

μην ομολογήσεις...μην ομολογήσεις... μην ομολογήσεις... Zip

- Γιατί ήμουν άφραγκη! Γιατί το έσκασα από το κολέγιο και ήθελα να γυρίσω στην Αμερική πάση θυσία! Γιατί αν δεν είχα βρει τους Κάρσον, δεν ξέρω και γω που θα είχα καταλήξει! Γιατί χωρίς αυτή την γνωριμία δεν θα έμπαινα λαθρεπιβάτης στο πλοίο που με γύρισε στην πατρίδα μου! Ορίστε ικανοποίησες την περιέργεια σου?!

φτου! ομολόγησε... θα αρχίσει το νευρικό γέλιο τώρα... και σου'πα χριστιανή μου μην ομολογήσεις..

Έκανε δύο βήματα προς το μέρος της, με το ένα του χέρι ακούμπησε τον τοίχο που ακουμπούσε η Κάντυ και με το άλλο την άγγιξε ελαφρά στον ώμο, εγκλωβίζοντας την.

Ωχ... όχι πάλι , θα της κοπεί ο αέρας κι εκείνης κι θα πάρει η μπάλα κι εμένα... λυπήσουμε σε παρακαλώ... Αχ... Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 In Love In Love In Love In Love In Love In Love In Love ωωωω το καρδιακό έρχεται....................

- ...ήταν πολύ επικίνδυνο αυτό που έκανες...το ξέρεις..?
Η φωνή του βαθιά, πέρασε από τα αυτιά της Κάντυ κατευθείαν στην καρδιά της, σαν ένα αβάσταχτο χάδι.
- ...δεν.. δεν είχα πολλές επιλογές...
- ...ευτυχώς που όλα..πήγαν καλά... γιατί αλλιώς... συνέχισε ο Τέρρυ το ίδιο αργά, σαν να πονούσε.
Η Κάντυ κράτησε την ανάσα της. Το βλέμμα και η φωνή του έκαναν τα μάτια της να τσούζουν."...μη... σε παρακαλώ.. μη με κοιτάς έτσι...", έλεγε μέσα της αλλά το σώμα της είχε πετρώσει.


Σπόιλερ:
Δεν αντέχω άλλο πια, θα μου φύγει ο πόντος, θα μου σκιστεί το καλτσόν , θα μου φύγουν κι οι τρίχες τις κεφαλής μου... Grrrrrr Grrrrrr Grrrrrr ΤΕΡΡΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!! Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 In Love In Love In Love In Love In Love In Love In Love In Love

- ...γιατί αλλιώς...αν πάθαινες...αν είχες πάθει κάτι...
- ...στ...σταμάτα... μη....
- ...αν είχες πάθει κάτι...δεν θα συγχωρούσα ποτέ τον εαυτό μου!


Χριστούλη μου γιατί να το ζω εγώ αυτό;;;;;!!!!!!!!! Klaps-klaps Klaps-klaps Klaps-klaps Klaps-klaps Klaps-klaps Klaps-klaps Εξοχότατε !!!!!!!!! τα χέρια σας !!!!!!!!! μας έχει κοπεί η ανάσα!!!!!!! και θα μας φύγει κι η καρδιά στο τέλος!!!!! Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 In Love In Love In Love In Love In Love In Love In Love In Love In Love In Love

- ...δεν θέλω...ούτε...να το φανταστώ...αν πάθαινες κάτι... τα χείλη του με πόνο μουρμούρισαν στο αυτί της.

Εγώ θέλω να φανταστώ... ότι... άσε μην δίνεις σημασία στις δικές μου φαντασιώσεις... άσε σου λέω... Hihihihihi
"..... αχ Τέρρυ , Τέρρυ...δεν...όχι! δεν υπάρχει επιστροφή...δεν καταλαβαίνεις?! είμαι καταραμένη!!...ότι αγαπάω διαλύεται!..πεθαίνει...αρκετά! ...φτάνει!"

Αααα για σε παρακαλώ , μη μου το χαλάς τώρα... Groumf

- Πέρασε η ώρα.
- ..Κάντυ πρέπει να μιλήσουμε...
- Αυτή πόρτα οδηγεί στον παράδρομο της Λέιν?
-... ναι, αλλά δεν θα φύγεις μόνη από εδώ...
- Ω! όλα είναι υπό έλεγχο!
- ...θέλω να μιλήσουμε...Κάντυ
- το αυτοκίνητο μου...
- ...Κάντυ..." .. γιατί το κάνεις αυτό?!"
- το άφησα στην γωνιά.
- ...Πρέπει.. να
- Πρέπει να φύγω." ...φύγε τώρα!..."
-..μη
- Αύριο έχω μια συνάντηση στις οκτώ το πρωί...λυπάμαι που δεν μπορώ να συνεχίσω την ψιλοκουβέντα.


Που να σε πάρει οργή άχρηστη, αναίσθητη, πεισματάρα γυναίκα!!! που έφυγες και άφησες μοναχό εκεί τέτοιο διαμάντι, ζαφείρι... να μου το βρει καμιά από κείνες τις μουρλές να μου το βλάψει να μου το βιάσει !!!! να σε πάρει άχρηστη χωρίς συναίσθημα γυναίκα!!! :roarrr: Grrrrrr :roarrr: Grrrrrr Arghhhh

- Ανυπομονώ να δω το όνομα σου στα κοσμικά! Μακάρι να ήμουν εκεί!
- ..και γω μακάρι να καθόμουν στο σπίτι μου!


έχω μείνει κατάπληκτη απ'το γεγονός ότι τα γούστα τους συμπίπτουν! Hihihihihi

" Το Ημέρωμα Της Στρίγγλας "

Μα τι γίνεται πια με αυτό το έργο αυτές τις μέρες;;; μήπως έχει καθιερωθεί ;;; χάθηκαν οι κωμωδίες ;;; ένα όνειρο θερινής νυχτός, μια δωδέκατη νύχτα, ένα πολύ κακό για το τίποτα... what the hell???? Waw!!!! Waw!!!! Waw!!!! Waw!!!! Waw!!!!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14614
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από Dalia Τετ Μαρ 20, 2013 2:37 am

- Αγαπητέ μου δήμαρχε, θα μπορούσα να σας κάνω μια ερώτηση?!
- Αν θα μπορούσα να σας βοηθήσω, βεβαίως φίλτατε κόμη Ντε Λούκα!
- Η κυρία...που κουβεντιάζει με τον πρόξενο...
- Ω! Την κυρία Άρντλει λέτε?!... Υπέροχη γυναίκα φίλε μου! Σκληρή επιχειρηματίας αλλά και μοναδική φιλάνθρωπος!..αλλά μεταξύ μας...είναι πως να το πω...πιο κοφτερή και ψυχρή, και από λάμα μαχαιριού!
- Με τον επιχειρηματία Άρντλει τι σχέση είχε?
- Η χήρα του είναι βεβαίως!..
- Ενδιαφέρον...
- ω, μα ελάτε, ελάτε να σας συστήσω! Αν μη τι άλλο θα έχει γούστο αγαπητέ μου να δω αν θα καταφέρετε να την σαγηνεύσετε!


Προσοχή, προσοχή: κίνδυνος, κίνδυνος!! απομακρύνατε παρακαλώ τον Ιταλό κόμη απ'το πεδίο του Εξοχότατου ! (που στο καλό είναι κι αυτός;;; Evil or Very Mad )

- Κρίμα ! ...γιατί Το Ημέρωμα της Στρίγγλας , έχει άκρως εκπαιδευτικό χαρακτήρα! ακούστηκε μια βαθιά ανδρική φωνή πίσω τους.

Αυτό αγαπητέ μου στο εγγυώμαι ακόμα κι εγώ!!! lol! lol! lol! lol!

- Ω! μα αυτά είναι θεατρικά φιλιά αγαπητέ μου! απάντησε η ηθοποιός γελώντας.

Ααααχχχ αγαπητέ μου , να μου'δινες κι εμένα ολίγον τι απ'αυτά...ψοφάω και γι'αυτά... lol! lol! lol!

- Η κ.Άρντλει..ας πούμε..., ακούστηκε ο Τέρρυ δήθεν αδιάφορος, ως προς την πρόταση του.

Ντινγκ, νταγνκ, ντονγκ....!!!! affraid affraid μίλησε κανείς;;;; lol! lol!

- Τι υπέροχη ιδέα αγαπητέ μου! επικρότησε ο δήμαρχος και οι υπόλοιποι τον ακολούθησαν.

Μμμμ... μη χάσεις κι εσύ... lol! lol!

- 350! ακούστηκε ο κόμης ΝτεΛουκα.

Τς...τς...τς... ανεβάστε τον πήχη, τι είναι αυτά;;;; affraid

- 400! ακούστηκε ο Γάλλος πρόξενος

Ντροπή σου!!! είσαι και παντρεμένος! φτου σου! Point

" Θα τον σκοτώσω!!!! Θα τον σκοτώσω!!!!Σαν γουρούνι στο σακί, νιώθω!!!! Θεέ μου!!!!Θα τον σκοτώσω!!!!"

Μα προς τι τέτοια ταραχή δεν καταλαβαίνω... Mpaaaa Mpaaaa

- 650! ακούστηκε μια νεαρή φωνή από κάπου στο βάθος.
- 700! ανταπάντησε ο κόμης.
- Τώρα κάτι κάνουμε, η κ.Κάντις "χτύπησε" ισάξια το ποσό της δις Φιόνα! 700 και μια....
- 750! ξανακούστηκε η φωνή του νεαρού.
- 800! φώναξε επιβλητικά ο Ιταλός.
- ω! είπε ο δήμαρχος.... 800 και μια...800 και δυο...


Βαρέθηκα... μα δεν υπάρχει τπτ να με διασκεδάσει σε αυτήν την δεξίωση... τέλος πάντων... Mpaaaa

- 1500 λίρες!

ΑΛΙ ΜΟΥ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dizzy: dizzy: dizzy: dizzy: dizzy: dizzy: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: :faint: Πεθαίνω........................................

Ο Τέρρυ την πλησίασε τόσο που ένιωσε ότι θα πιει την δροσερή του αναπνοή. Τα γόνατα της είχαν λυθεί και τα μάγουλα της ήταν λες και είχαν πάρει φωτιά. Με μια βασανιστικά αργή κίνηση, ο Τέρρυ έφτασε τα χείλια της... και τότε η Κάντυ αισθάνθηκε τα απαλά δικά του να την ακουμπάνε...τρυφερά στο καυτό μάγουλο της!

Σπόιλερ:

- Ο Εξοχότατος μας έδωσε για ακόμη μια φορά ένα μάθημα πως συμπεριφέρονται οι Άγγλοι Κύριοι!!!

Αχ... Εξοχότατε... εσείς κι οι τρόποι σας... μας κακομαθαίνετε.... Heartbeat <3 In Love που είναι τα ferero roche μου;;;; Slurp...yammi

- Το πρώτο φιλί...το έκλεψα...το δεύτερο... το αγόρασα... το τρίτο...θα μου το δώσεις... γιατί εσύ θα το θέλεις!

Σπόιλερ:
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14614
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από nansecrets Τετ Μαρ 20, 2013 11:32 am

rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35422
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Τετ Μαρ 20, 2013 2:20 pm

Παπι τι τελειο που ηταν bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! γραφω κι απτη δουλεια και δεν μπορω να γραψω πολλα...... Με καλυψαν τα κοριτσια. Φιλι απο δημοπρασια..... Δεν εχω λογια Twisted Evil






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13652
Points : 20679
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από papirous Τετ Μαρ 20, 2013 3:31 pm

@νταλια one woman show!!!!!! Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
καλε τσουπρες γεμισατε το τοπικ καρδιες!!!!!! μονο με ενα φιλακι στο μαγουλο....ας ετοιμασω το ασθενοφορο καλυτερα για αυτα που ερχονται!!!!! Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
χαιρομαι παντως που σας αρεσε γιατι ηταν απο τα πιο αγαπημενα μου κεφαλαια, οπως και τα επομενα που θα μπουν..... Wink τα οποια εχουν περασει και απο σαραντα κυματα μεχρι να τα τελειωσω!!!
Σπόιλερ:
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9836
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από nansecrets Τετ Μαρ 20, 2013 4:41 pm

μαλιστα. ηθελα να δω απλα ποσο καιρο μετα ηταν η "επανενωση" απο το θανατο του Αλμπερτ μεχρι τη στιγμη που βρεθηκαν σ'εκεινο το μπαρ.






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35422
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από ariel Τετ Μαρ 20, 2013 4:46 pm

- Το πρώτο φιλί...το έκλεψα...το δεύτερο... το αγόρασα... το τρίτο...θα μου το δώσεις... γιατί εσύ θα το θέλεις!

Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16785
Points : 26970
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από ariel Τετ Μαρ 20, 2013 4:54 pm

papirous έγραψε:@νταλια one woman show!!!!!! Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
καλε τσουπρες γεμισατε το τοπικ καρδιες!!!!!! μονο με ενα φιλακι στο μαγουλο....ας ετοιμασω το ασθενοφορο καλυτερα για αυτα που ερχονται!!!!! Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
χαιρομαι παντως που σας αρεσε γιατι ηταν απο τα πιο αγαπημενα μου κεφαλαια, οπως και τα επομενα που θα μπουν..... Wink τα οποια εχουν περασει και απο σαραντα κυματα μεχρι να τα τελειωσω!!!
Σπόιλερ:

Δλδ ειναι 35αρηδες! Στην καλύτερη ηλικία τους πέτυχες!






Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16785
Points : 26970
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από Dalia Τετ Μαρ 20, 2013 5:25 pm

Αχ... γλυκά 30!!!!!!!!!!!!! lol! οι ορμόνες χτυπάνε κόκκινο!!!!! Hahahahaha lol!
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14614
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από papirous Τετ Μαρ 20, 2013 7:02 pm


Δλδ ειναι 35αρηδες! Στην καλύτερη ηλικία τους πέτυχες!
τωρα αν πω οτι το εκανα στην τυχη..... Hahahahaha Twisted Evil Twisted Evil
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9836
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από Dalia Τετ Μαρ 20, 2013 7:22 pm

papirous έγραψε:

Δλδ ειναι 35αρηδες! Στην καλύτερη ηλικία τους πέτυχες!
τωρα αν πω οτι το εκανα στην τυχη..... Hahahahaha Twisted Evil Twisted Evil

Σε ποιον τα πουλάς αυτά;;;!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14614
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί.... - Σελίδα 10 Empty Απ: Σχόλια για Ο λόφος της Πόνυ θα είναι πάντα εκεί....

Δημοσίευση από papirous Τετ Μαρ 20, 2013 9:38 pm

Dalia έγραψε:
papirous έγραψε:
τωρα αν πω οτι το εκανα στην τυχη..... Hahahahaha Twisted Evil Twisted Evil

Σε ποιον τα πουλάς αυτά;;;!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
ειπα μπαας.... καιιιι.... Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
εννοειτε οτι εσκεμενα τους εβαλα μετα τα 30!!! Twisted Evil
papirous
papirous
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4288
Points : 9836
Ημερομηνία εγγραφής : 21/09/2012
Ηλικία : 46
Τόπος : Βόρεια σε μια πόλη με άσπρο πύργο!!!
Χιούμορ : Monty Python

http://papirous.deviantart.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 10 από 17 Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης