Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Τερρο-Δωράκια
Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σήμερα στις 8:43 am από stardustia

» Γιορτινό Theme
Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Icon_minitime1Κυρ Μαρ 17, 2024 11:34 am από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Casting...
Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Δεκ 13, 2023 2:39 pm από ΜΙΜΙ

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Κουίζ καντυ
Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τρι Φεβ 15, 2022 10:19 am από stardustia

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Vote_lcap72%Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Vote_lcap21%Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Vote_lcap5%Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Vote_lcap2%Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy

+27
nansecrets
HAMLET
Helen1299
Nadia Blackrose
peny
papirous
TeriCat
Lizzy Cullen
stavroylaki
Masta87
souka
nikol
eva
MsXrysaugi
E.T.
TZENHG13
eleanna
T4E
nina
adi*
c-t
Dalia
ΜΙΜΙ
nuitetoile21
anna
ariel
libra
31 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 13 Επιστροφή  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy

Δημοσίευση από MsXrysaugi Τρι Απρ 05, 2011 11:13 pm

Εγω, τα λιγα επεισοδια που ειχα παρακολουθησει ηταν το '84 νομιζω.Το περιεργο ειναι οτι ενω λατρευα τις σειρες κιν. σχεδιων,την Καντυ δεν ηθελα να την δω κ προτιμουσα να παω να παιξω με τις φιλες μου!Ημουν αντιδραστικο παιδι!! Hihihihihi Hihihihihi Το εβλεπε η αδερφη μου κ με επειθε να δω κ εγω λιγο κ τελικα ειδα λιγα επεισοδια!Τον Αnthony θυμαμαι που τον ερωτευτηκα κιολας κ μετα λιγα πραγματα!Μετα το χαος εν πραγμα!Τον Terry μια φορα τον ειχα δει σε παρακατω επεισοδια,στα γρηγορα γιατι ειχα αργησει κ με περιμεναν οι φιλιες μου!Τοτε δε μου αρεσε καθολου...Μαλλον με καταραστηκε που τον απερριψα τοτε κ κεραυνοβοληθηκα τωρα!!!Ουτε κλαματα τοτε,τιποτα!Απαθεια εντελως!Τα τελευταια χρονια επαθα μια αναλαμπη,το θυμηθηκα σκεφτομουν ποσο θα ηθελα να ξαναδω τη σειρα ολοκληρωμενη.Μεχρι προσφατα που εκατσα να το ψαξω κ πατησα το ονομα...κ την ειδα ολοκληρωμενη!!!!Επιτελους! bravoooo!!!! Τωρα βεβαια εριξα ΤΟ κλαμα,το τι χαρτομαντηλο εχω χαλασει,δε λεγεται!!! Sad Sad Sad Κ για τον Αnthony μου εκλαψα,εις διπλουν(του το χρωσταγα απο τοτε!),κ για τον Terry μου(που με το που τον ειδα κ αυτον εμεινα κοκκαλο!!) κ για τα βασανα της Candy!Αλμπερτ δεν ηξερα οτι υπαρχει κ η αδερφη μου που το ειχε δει ως το τελος δε μου ειχε αναφερει την υπαρξη του!
MsXrysaugi
MsXrysaugi
Archie
Archie

Αριθμός μηνυμάτων : 660
Points : 5406
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2011
Τόπος : Athens
Χιούμορ : 'Εχουμε κι απ'αυτο!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy

Δημοσίευση από nansecrets Τετ Απρ 06, 2011 12:52 am

εμ.. ναι.. πολυς κοσμος δεν θυμοταν την υπαρξη του Αλμπερτ αυτο δεν πρεπει να σε ανησυχει.. μαλλον να σε καθησυχαζει!! κι εμεις σε αυτη την περιπτωση ειμαστε.. Albert who??? scratch

funnypost:






Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35413
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy

Δημοσίευση από libra Τετ Απρ 06, 2011 8:54 am

nansecrets έγραψε:εμ.. ναι.. πολυς κοσμος δεν θυμοταν την υπαρξη του Αλμπερτ αυτο δεν πρεπει να σε ανησυχει.. μαλλον να σε καθησυχαζει!! κι εμεις σε αυτη την περιπτωση ειμαστε.. Albert who??? scratch

funnypost:

Είπαμε... Μόνο η Μιζούκι και οι Αλ-φανς τον είχαν προσέξει τον Θείο. Αλλά στο θέμα "Δεν υπάρχει Θείος σας λέω-Το'πα και το ξαναλέω" η καλύτερη είναι η άριελ worship: worship: worship: worship: Τέτοιο γείωμα, δεν το έχω ξαναδεί!! Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha






Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 1zx1px0 Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27583
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy

Δημοσίευση από eva Τετ Απρ 06, 2011 9:10 am

εγώ νομίζω ότι ήταν γύρω στο 87, περίπου! και πραγματικά είχα φάει κόλλημα! Καπου έχω ξαναπει ότι, ήταν τέτοιο το κόλλημα, που τσακωνόμασταν με τη μεγάλη μου αδελφή ποια θα πάει την μικρή στα αγγλικά! ήταν την ίδια ώρα και καμιά μας δεν ήθελε να το χάσει! τον Αλμπερτ τον θυμάμαι, αλλά σαν αυτόν με τα μούσεια και τα ζώα, μέχρι εκεί τίποτα παραπάνω! Και φυσικά δεν τον θυμάμαι καθόλου στον Λονδίνο! τα υπόλοιπα δεν τα αναφέρω γιατί ακόμα και τώρα δεν θεωρώ ότι υπάρχουν!
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12163
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy

Δημοσίευση από libra Τετ Απρ 06, 2011 9:19 am

Εγώ καλέ τον Άλμπερτ τον θυμόμουν ως τον Μεγάλο Θείο Γουίλιαμ... Τόση εντύπωση μου είχε κάνει που ήταν αυτός, που όλα τα άλλα τα είχα γειώσει...
Θυμόμουν την φάση που την σώζει στο ποτάμι και ότι ήταν ο Θείος...
Η περίοδος της συγκατοίκησης δεν είχε μείνει καν σαν ανάμνηση στο μυαλό μου...
καλά... όλα τα άλλα δεν τα συζητώ καν...






Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 1zx1px0 Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27583
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy

Δημοσίευση από eva Τετ Απρ 06, 2011 9:28 am

συγκατοίκηση? τι είναι αυτό? υπήρχε και τότε? (καταλαβες!)
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12163
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy

Δημοσίευση από TZENHG13 Τετ Απρ 06, 2011 1:25 pm

είστε κακιές... Razz Razz Razz
μιά χαρά υπήρχε ο Άλμπερτ... :up: :up:
βρείτε μου έναν τώρα και χαλάλι σας και ο Τέρρυ και ο Μπερούτι...

evaki η μικρή σου η αδελφή έμαθε τελικά ή την χαντάκωσε ο Τέρρυ??? Hihihihihi Hihihihihi
TZENHG13
TZENHG13
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2722
Points : 7637
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΛΕΩΦ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Χιούμορ : ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΖΩΗ?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy

Δημοσίευση από eva Τετ Απρ 06, 2011 1:28 pm

ευτυχώς έμαθε! τον Τέρρυ άργησε να μάθει! δεν το προλάβαινε όλο! που είναι και αυτή η Lolly αυτές τις μέρες να πει και την δική της πλευρά!
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12163
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy

Δημοσίευση από TZENHG13 Τετ Απρ 06, 2011 1:31 pm

eva έγραψε:ευτυχώς έμαθε! τον Τέρρυ άργησε να μάθει! δεν το προλάβαινε όλο! που είναι και αυτή η Lolly αυτές τις μέρες να πει και την δική της πλευρά!

μέσα στη ντουλάπα κοίταξες??? lol!
TZENHG13
TZENHG13
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2722
Points : 7637
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΛΕΩΦ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Χιούμορ : ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΖΩΗ?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy

Δημοσίευση από eva Τετ Απρ 06, 2011 1:48 pm

Τι να σου πω? Είναι λίγο δύσκολο, εγώ εδώ, αυτή Αθήνα!
το Stratford-upon-Avon είναι λίγο μακρiά, my dear!
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12163
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy

Δημοσίευση από libra Τετ Απρ 06, 2011 5:02 pm

eva έγραψε:Τι να σου πω? Είναι λίγο δύσκολο, εγώ εδώ, αυτή Αθήνα!
το Stratford-upon-Avon είναι λίγο μακρiά, my dear!

εσένα δηλαδή από το αεροδρόμιο του stratford θα σε παραλάβουμε για Ρώμη; Tongue Tongue






Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 1zx1px0 Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27583
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy

Δημοσίευση από ariel Τετ Απρ 06, 2011 5:11 pm

libra έγραψε:
nansecrets έγραψε:εμ.. ναι.. πολυς κοσμος δεν θυμοταν την υπαρξη του Αλμπερτ αυτο δεν πρεπει να σε ανησυχει.. μαλλον να σε καθησυχαζει!! κι εμεις σε αυτη την περιπτωση ειμαστε.. Albert who??? scratch

funnypost:

Είπαμε... Μόνο η Μιζούκι και οι Αλ-φανς τον είχαν προσέξει τον Θείο. Αλλά στο θέμα "Δεν υπάρχει Θείος σας λέω-Το'πα και το ξαναλέω" η καλύτερη είναι η άριελ worship: worship: worship: worship: Τέτοιο γείωμα, δεν το έχω ξαναδεί!! Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha


Αχ, βρε Λιμπ, με κάνεις και κοκκινίζω!!!! Woops!!! πολύ σε ευχαριστω για τα καλα σου λόγια! blowkiss:






Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16779
Points : 26955
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy

Δημοσίευση από eva Τετ Απρ 06, 2011 6:05 pm

libra έγραψε:
eva έγραψε:Τι να σου πω? Είναι λίγο δύσκολο, εγώ εδώ, αυτή Αθήνα!
το Stratford-upon-Avon είναι λίγο μακρiά, my dear!

εσένα δηλαδή από το αεροδρόμιο του stratford θα σε παραλάβουμε για Ρώμη; Tongue Tongue

α μπα! όταν είναι να φύγουμε για Ιταλία, στο τρέιλερ θα με βρείτε, μη σου πω πάνω στο Σταρλετάκι για να είμαι σίγουρη!
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12163
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy

Δημοσίευση από MsXrysaugi Τετ Απρ 06, 2011 11:32 pm

Μην ακουω για Ιταλια.... Sad Sad Sad Ειναι ενα απ'τα ταξιδια που πολυ θα ηθελα να κανω καποια στιγμη της ζωης μου(ελπιζω σ'αυτη τη ζωη :shock: :shock: )!Στην προηγουμενη ζωη μου,ημουν σιγουρα Ιταλιδα! δεν θελω κακιες για τον Αλμπερτ!Μπορει να μην τον θυμαται κανενας αλλα βοηθησε κ αυτος το κοριτσακι μας!Οταν χωρισαν μαλιστα με τον Terry,ειχα κανει κ σχολιο να παρει τον Αλμπερτ μη μεινει μονη της... :shock: Ε...Παρασυρθηκα....Τα ειχα παρει κ με την γκαντεμο-Mizuki που εχει αλλεργια στην ευτυχια...ΤΙ ΝΑ ΕΚΑΝΑ???Να διαγραφει παρακαλω απ'τα πρακτικα..!!! scratch scratch
MsXrysaugi
MsXrysaugi
Archie
Archie

Αριθμός μηνυμάτων : 660
Points : 5406
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2011
Τόπος : Athens
Χιούμορ : 'Εχουμε κι απ'αυτο!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy

Δημοσίευση από TZENHG13 Τετ Απρ 06, 2011 11:35 pm

eva έγραψε:
libra έγραψε:

εσένα δηλαδή από το αεροδρόμιο του stratford θα σε παραλάβουμε για Ρώμη; Tongue Tongue

α μπα! όταν είναι να φύγουμε για Ιταλία, στο τρέιλερ θα με βρείτε, μη σου πω πάνω στο Σταρλετάκι για να είμαι σίγουρη!
και από που θα κρατιέσαι???? απ' την κεραία ή απ' τους υαλοκαθαριστήρες??? lol!
TZENHG13
TZENHG13
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2722
Points : 7637
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΛΕΩΦ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Χιούμορ : ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΖΩΗ?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy

Δημοσίευση από TZENHG13 Τετ Απρ 06, 2011 11:40 pm

MsXrysaugi έγραψε:Μην ακουω για Ιταλια.... Sad Sad Sad Ειναι ενα απ'τα ταξιδια που πολυ θα ηθελα να κανω καποια στιγμη της ζωης μου(ελπιζω σ'αυτη τη ζωη :shock: :shock: )!Στην προηγουμενη ζωη μου,ημουν σιγουρα Ιταλιδα! δεν θελω κακιες για τον Αλμπερτ!Μπορει να μην τον θυμαται κανενας αλλα βοηθησε κ αυτος το κοριτσακι μας!Οταν χωρισαν μαλιστα με τον Terry,ειχα κανει κ σχολιο να παρει τον Αλμπερτ μη μεινει μονη της... :shock: Ε...Παρασυρθηκα....Τα ειχα παρει κ με την γκαντεμο-Mizuki που εχει αλλεργια στην ευτυχια...ΤΙ ΝΑ ΕΚΑΝΑ???Να διαγραφει παρακαλω απ'τα πρακτικα..!!! scratch scratch
κι εγώ μία από τα ίδια στο θέμα του Άλμπερτ... :up:
όσο για τα ποστ με την Ρώμη έχουν ξεκινήσει από τις τελευταίες διαφημίσεις που έχουν δημοσιευτεί στην αντίστοιχη ενότητα για ένα ιταλικό απορρυπαντικό...
αν τις δεις θα μπεις στο κλίμα
https://terry.forumgreek.com/t146p90-topic
το colorelia 1 και 2
TZENHG13
TZENHG13
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2722
Points : 7637
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΛΕΩΦ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Χιούμορ : ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΖΩΗ?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy

Δημοσίευση από eva Τετ Απρ 06, 2011 11:51 pm

TZENHG13 έγραψε:
eva έγραψε:

α μπα! όταν είναι να φύγουμε για Ιταλία, στο τρέιλερ θα με βρείτε, μη σου πω πάνω στο Σταρλετάκι για να είμαι σίγουρη!
και από που θα κρατιέσαι???? απ' την κεραία ή απ' τους υαλοκαθαριστήρες??? lol!

για την παραλαβή ήταν η απάντηση! όχι τίποτα άλλο, φαντάζεσαι να γίνει κανένα μπέρδεμα και να φύγετε χωρίς εμένα? πως θα το αναπληρώσω το κενό μετα?
μετά θα κάτσω στο τρέιλερ μαζί με τις υπόλοιπες, ήρεμα και υπομονετικά, σαν καλό κορίτσι!
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12163
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy

Δημοσίευση από TZENHG13 Πεμ Απρ 07, 2011 12:00 am

Σπόιλερ:
TZENHG13
TZENHG13
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2722
Points : 7637
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΛΕΩΦ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Χιούμορ : ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΖΩΗ?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy

Δημοσίευση από eva Πεμ Απρ 07, 2011 12:19 am

εγώ θα κάνω τη μπάλα?
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12163
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy

Δημοσίευση από ariel Πεμ Απρ 07, 2011 12:32 am

eva έγραψε:εγώ θα κάνω τη μπάλα?


Ασε Ευα, το ρόλο της μπάλας, τον έχω προς το παρόν καπαρωμένο... Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Character00285δοκίμασε σε κάτι αλλο...






Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16779
Points : 26955
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy

Δημοσίευση από eva Πεμ Απρ 07, 2011 12:38 am

Με την ομάδα που έχουμε φέτος, μόνο αν κάνω την μπάλα μπορούμε να έχουμε ελπίδα! Γυναίκα είμαι, δεν νομίζω οι αντίπαλοι να με κλοτσάνε! Όσο για τους δικούς μας, θα τους έχω ενημερώσει, θα με αφήνουν να τρέχω όπου θέλω!
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12163
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy

Δημοσίευση από ariel Πεμ Απρ 07, 2011 12:48 am

χαχαχαχα, σαν να βλέπω αγωνα κουίντιτζ!!!!






Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16779
Points : 26955
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy

Δημοσίευση από eva Πεμ Απρ 07, 2011 12:49 am

κι άλλη άγνωστη λέξη! τι είναι αυτό πάλι?
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12163
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy

Δημοσίευση από ariel Πεμ Απρ 07, 2011 12:51 am

Χάρρυ Πότερ!!! το παιχνίδι που παιζουν στις σκουπες και κυνηγάνε την ιππτάμενη μπαλίτσα;;; το έχεις σίγουρα!






Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16779
Points : 26955
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy - Σελίδα 2 Empty Απ: Σε ποια ηλικία ήταν η πρώτη σας επαφή με την Candy-Candy

Δημοσίευση από eva Πεμ Απρ 07, 2011 12:54 am

α ναι! σωστά!!!! με φαντάζεσαι στη θέση της μπαλίτσας? αν είναι να κάνουμε κάτι ας επιστρατευτούν και οι οπαδοί και όποια μαγεία είναι διαθέσιμη! αφού μόνα τους αυτά τα ...... δεν μπορούν να κάνουν τίποτα!
eva
eva
Terry Veteran
Terry Veteran

Αριθμός μηνυμάτων : 6923
Points : 12163
Ημερομηνία εγγραφής : 16/01/2011
Ηλικία : 46

http://gotnet.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 13 Επιστροφή  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης