Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Γιορτινό Theme
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Icon_minitime1Τρι Απρ 16, 2024 7:41 am από stardustia

» Κουίζ καντυ
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:53 pm από ariel

» Casting...
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Icon_minitime1Δευ Απρ 15, 2024 10:52 pm από ariel

» Τερρο-Δωράκια
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Vote_lcap72%Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Vote_rcap 72% [ 79 ]
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Vote_lcap21%Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Vote_rcap 21% [ 23 ]
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Vote_lcap5%Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Vote_rcap 5% [ 5 ]
Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Vote_lcap2%Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

+7
eva
Masta87
ΜΙΜΙ
Dalia
ariel
nansecrets
libra
11 απαντήσεις

Σελίδα 1 από 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Empty Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από libra Τρι Δεκ 06, 2011 12:32 pm



Εδώ μπορείτε να αφήνετε τα σχόλιά σας για το soundtrack του anime.

Επειδή είναι η πρώτη δουλειά που γίνεται ομαδικά στο φόρουμ, θα το εκτιμούσα πολύ αν όλα τα μέλη (και κυρίως από όσα ΔΕΝ έλαβαν μέρος στο έργο αυτό) αφήσουν σχόλια για κάθε ένα βιντεάκι ξεχωριστά.


Εγώ θα ήθελα να ευχαριστήσω όλα τα μέλη που έλαβαν μέρος στο project και κάθε μέλος ξεχωριστά.

Πρώτα απ'όλα την nansecrets που παρόλο που έβλεπε για πρώτη φορά το πρόγραμμα επεξεργασίας βίντεο, αποδείχτηκε όχι μόνο σφουγγάρι από άποψη μάθησης, αλλά και δεξί μου χέρι σε όλη την διάρκεια του Project.

Την ariel εννοείται που είχε την ιδέα και που μη γνωρίζοντας το πρόγραμμα καθόλου έφτιαξε τα βιντεάκια της ξενυχτώντας εν μέσω τραπεζιών, μουσαφίρηδων, γενητουριών και φυσιοθεραπειών. Άριελ, δεν έχω λόγια για την δουλειά που έκανες (και που έχεις ακόμα να κάνεις... ξέρεις εσύ Wink )

Την eva που ακολουθώντας μόνο τις οδηγίες έκανε άψογη δουλειά σε όλα τα βιντεάκια χωρίς να ρωτήσει τίποτα... Μα καλά... Ούτε μία απορία;;; Τι να πω;

Την souka που πήρε φόρα και έφτιαχνε το ένα βιντεάκι πίσω από το άλλο... Δεν την προλαβαίναμε καλέ!!! Μέχρι να σηκώσω το ένα είχε στείλει ήδη το επόμενο!!

Την Masta87 που παρόλο που είναι νέο μέλος του φόρουμ συμμετείχε δυναμικά και ολοκλήρωσε τα βίντεο που της είχαν ανατεθεί.

Την ΜΙΜΙ που έμαθε από το μηδέν επίσης να φτιάχνει τα βίντεό της με τα παιδιά στην αγκαλιά και ανάμεσα σε κλάματα, παράπονα και οικογενειακές ευθύνες.

Την stayroulaki που ανάμεσα σε προπονήσεις, μαθήματα και διαγωνίσματα κατάφερε να ολοκληρώσει το βιντεάκι της.

και τέλος την nuitetoile21 που ενώ έγραφε τα παραμύθια και έφτιαχνε βίντεο των παραμυθιών, ξέκλεψε χρόνο για να μας μεταφράσει τους τίτλους των τραγουδιών, που χωρίς την μετάφρασή τους ακόμα θα ψαχνόμασταν.

Χαίρομαι ειλικρινά τόσο για την ολοκλήρωση του project όσο και για την συνεργασία... Περάσαμε σούπερ Flowers Flowers Flowers






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" 1zx1px0 Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27614
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από nansecrets Τρι Δεκ 06, 2011 4:57 pm

εγω να πω με τη σειρα μου ενα μεγαλο μπραβο σε ολες μας!!
αψογη συνεργασια με υπεροχο αποτελεσμα!! και το βασικοτερο; χωρις γνωσεις ολες μας διαπρεψαμε για αρχαριες!! οι οδηγιες προετοιμασιας απο την libra ηταν διαφωτιστικοτατες και τα βιντεακια ασφαλως παιρνουν το χειροκροτημα!!!
bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!

bravoooo!!!! bravoooo!!!! μπραβο στην Work Group του ελληνικου φορουμ Terrence Grandchester!! για την καλη διαθεση και την ορεξη για την ολοκληρωση του 1ου μας Project!!

τωρα μπορουμε να απολαυσουμε τα βιντεακια μας και να τα σχολιασουμε το καθενα για την δικη του ομορφια.
Yupiiiii






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35444
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από nansecrets Τρι Δεκ 06, 2011 5:29 pm

και σχολιαζω τα πρωτα 10 βιντεο..

για το 1ο: δεν θα πω πολλα (γιατι το ετοιμασα εγω) απλα θα πω οτι χωρις τις φωτο απο τη Masta που τις ειχε συγκεντρωμενες δεν θα ειχε βγει αυτο το βιντεο. Masta πολυτιμες οι φωτο σου!!! :thanks:

για το 2ο: το εχω ηδη πει αλλα θα το ξαναπω.. υπεροχα τοπια!!! χορταινει το ματι μας!! libra υπεροχη δουλεια!! ακομα και μετα απο τοσα βιντεο αυτο παραμενει ενα απο τα αγαπημενα μου!! ταξιδευω κανονικα!!!

για το 3ο: η παρουσιαση του ορφανοτροφειου δια χειρος masta ενα μερος γεματο αγαπη, ζεστασια, σκανταλιες, αποφασεις και αναμνησεις για την Καντυ.. το σπιτι της!!! πολυ ομορφο και γλυκο βιντεο!! μπραβο masta!!

για το 4ο: ενα απο τα δυσκολα βιντεο που ελεγα εγω οπως και το 7.. βιντεο που δεν ειχαμε ακριβως θεμα για να δημιουργησουμε. παρολα αυτα η eva το εφερε εις περας με ομορφες και αστειες στιγμες της Καντυ.. ευγε eva!!!

για το 5ο: η καντυ το αγοροκοριτσο!! σκαρφαλωματα σε δεντρα πεσιματα.. Hihihihihi οι φωτο τα λενε ολα!!! souka πολυ καλη δουλεια!!

για το 6ο: η κυρια Πονυ.. τοσο γλυκεια και καλοσυνατη γυναικα... μπραβο ΜΙΜΙ πολυ γλυκο βιντεο!!

για το 7ο: απλα με καποιες φωτο τις καντυ που δεν κανει σκανταλιες... δυσκολευτηκα στο τι να χρησιμοποιησω λογω τιτλου.. ελπιζω να σας αρεσει..

για το 8ο: το παρτυ!!! ευχαριστο βιντεο με ομορφες φωτο που πραγματικα σε παραπεμπει στην διαθεση για παρτυ!! σαν να ημουν εκει! μπραβο stavroulaki

για το 9ο.. ενα απο τα πιο διασκεδαστικα βιντεακια!! ariel οι φωτο ταιριαζουν απιστευτα και με την μουσικη!! Hihihihihi μπραβο!!

για το 10ο: το πρωτο στεναχωρο βιντεο... Sad συγκινητικο μια και αφορα τις δυο φιλεναδες Καντυ και Αννυ και την υιοθεσια της 2ης..λιγο πριν το αντιο.. evaki πολυ καλη δουλεια επισης!!






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35444
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από ariel Τρι Δεκ 06, 2011 5:41 pm

Ναι, εγώ τρία πραγματάκια έχω να πω.

1ον Το πόσο παιδεψα τη Λιμπ και τη Ναν, μόνο αυτές το ξέρουν!!!!! Κοριτσια χίλια ευχαριστω για την υπομονή και την στήριξη. Χωρίς εσάς, τίποτα δεν θα είχα κάνει!

2ον. Μπορεί να έχασα μεγάλο μέρος απο την προετοιμασία και τα ζουζουνίσματά σας, αλλά το ομαδικό μας πνευμα, φωνάζει στο τελικό αποτέλεσμα!!!!! Χίλια μπράβο σε όλες, για τη συνεργασία, τη διάθεση και το κέφι. Ελπίζω να το ξανακάνουμε και να βγάλουμε ακόμα καλύτερη δουλειά.

3ον. Σε οποιον μας ξαναπεί οτι χαζολογάμε με την Κάντυ, τρίβουμε τα βιντεάκια στη μούρη! Η κατασκευή τους, είναι ενα μικρό δείγμα του πόσα μαθαίνουμε εδω μέσα, η μία απο την άλλη!

Και φυσικά καμαρώνω για τα βιντεάκια μας, σαν γυφτικο σκερπάνι. Εχω βάλει γνωστούς και φίλους να τα δούνε! cheers






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16803
Points : 27013
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από Dalia Τρι Δεκ 06, 2011 7:30 pm

και ερχεται να σχολιασει και το "ουφο" του φορουμ ...
και γιατι λεω ουφο ...καθοτι δεν πηρε χαμπαρι την αξιοθαυμαστη δουλεια με τα σαουντρακ που κανατε τοσον καιρο :na: :na: :na: :na: :na:
κοριτσια..αυτα πανε σε μενα μην ανησυχειτε..κι οπως λεει και καλη μου λιμπ εγω και εκεινη ποτε δεν θα συνεννοηθουμε Hihihi
για αλλη μια φορα τα συγχαρητηρια μου σε ολες σας!!!!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! δεν μπορω να σχολιασω καθε ενα τραγουδι που ανεβαζεται γιατι χαιρομαι να τα ακουω ολα μαζι με ευχαριστηση και ελπιζω καποια στιγμη να μαθω κι εγω γιατι εχω αποδειχτει πολυ τεμπελα και ανεπιδεκτη μαθησεως !.. Hihihihihi
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14636
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από libra Τρι Δεκ 06, 2011 8:30 pm


Κρίμα ντάλια, γιατί θα χαιρόμασταν να ακούσουμε τα σχόλιά σου...


Λοιπόν.

Το Νο1 ευτυχώς δεν το φτιάξαμε πρώτο, αλλά τελευταίο. Και η άνεση της ναν με το πρόγραμμα της έδωσε κι άλλο αέρα να παίξει και να φτιάξει ένα καταπληκτικότατο βίντεο έναρξης, εύκολα, γρήγορα και ανώδυνα Wink Νανούκα μου πάρα πολύ καλό!!! Και τα εφεδάκια πολύ τσαχπίνικα!!!

Το Νο2 ήταν το πρώτο που έφτιαξα. Αν το είχα φτιάξει αργότερα θα είχα συμπληρώσει και άλλες πανέμορφες φωτογραφίες τοπίων που υπήρχαν στο ανιμέ και βρήκα αργότερα, αλλά θα πρέπει να αρκεστούμε στο αρχικό αποτέλεσμα.

Το Νο3 ήταν το πρώτο βίντεο της Μάστα. Αν και η ίδια είχε άγχος, το αποτέλεσμα είναι πολύ καλό και το τραγούδι πολύ νοσταλγικό. Μπράβο Μάστα.

Στο Νο4 η εύα κατάφερε και επέλεξε πολύ όμορφες φωτογραφίες και σε συνδυασμό με το ανάλαφρο καντοτραγουδάκι, κάθε φορά που το βλέπω, μου βγαίνει ένα χαμόγελο και μου φτιάχνει η διάθεση :) :) :) Ευάκι μπράβο!!!

Το σκανταλιάρικο Νο5 έχει πολύ σκανταλιάρικες φωτό. Σουκάκι επίσης πολύ καλή επιλογή. Μπράβο! Δεν μάθαμε ποτέ αν σου φάνηκε εύκολο ή δύσκολο, γιατί μετά πήρες φόρα και δεν σε προλαβαίναμε lol!

Στο Νο6 περισσότερο από το βίντεο ευχαριστήθηκα την έκφραση της ΜΙΜΙς που δεν πίστευε ούτε η ίδια ότι έφτιαξε (με παρέα ή μόνη της) το πρώτο της βίντεο. Συγχαρητήρια Μιμάκο!!! Νομίζω ότι και μετεωρίτης να έπεφτε εκείνη την ώρα, δεν θα σε εντυπωσίαζε και ιδιαίτερα Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha

Το Νο7 ήταν το πρώτο της ναν... Την δυσκόλεψε τόσο πολύ που μέχρι να το παραδώσει, είχε φτιάξει άλλα 2-3 πρόχειρα καντυκά, ένα για το Vampire Diaries και έδινε ήδη και οδηγίες στις υπόλοιπες κοπέλες που είχαν τα ίδια windows με εκείνη... Ναν, τι να πω; Η καλή ημέρα από το πρωί φαίνεται cheers cheers Να πω μπράβο; Χρειάζεται;;;;

Στο σταυρουλάκι έπεσε να φτιάξει ένα επίσης πολύ χαρούμενο τραγουδάκι, το 8... Το βλέπω το βίντεό της και νομίζω ότι βλέπω τη σκηνή από το ανιμέ... Πολύ καλό σταυρουλάκι μου!!!

Για το 9, τι να πω; Πείτε μου!!! Υπήρχε περίπτωση να γίνει καλύτερη επιλογή φωτογραφιών από αυτή που έκανε η άριελ;;; Σας προκαλώ να μου βρείτε έστω και μία καλύτερη πρόταση. Αριελάκι ΣΟΥΠΕΡ!!! Τι άλλο να πω;

Και με το 10 κάνουμε την είσοδο στα στενάχωρα (αρκετά γελάσαμε, ε???) Ευάκι, πολύ καλές οι φωτό που έβαλες. Ταιριάζουν απόλυτα με την μουσική.






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" 1zx1px0 Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27614
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από nansecrets Τρι Δεκ 06, 2011 9:40 pm

γελαω με τα σχολια σου!!! ελεος!!! Hahahahaha Hahahahaha






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35444
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Τρι Δεκ 06, 2011 10:22 pm

κορίτσια κι εγώ με τη σειρά μου θα πω ένα μπράβο σε όλες σας bravoooo!!!! και μαζί και σε μένα Razz Razz που κάναμε τα βιντεάκια! Εγώ δεν έχω βρει ακόμα χρόνο να τα δω όλα ακόμα οπότε τα σχόλια μου θα τα κάνω όταν τα ολοκληρώσω όλα!!! Αλλά πραγματικά ποτέ δεν περίμενα πως θα συμμετείχα σε κάτι τέτοιο, είμαι πολύ χαρούμενη και πραγματικά σας ευχαριστώ πολύ για όλα Flowers






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13672
Points : 20723
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από libra Τρι Δεκ 06, 2011 10:25 pm

ΜΙΜΙ έγραψε: Αλλά πραγματικά ποτέ δεν περίμενα πως θα συμμετείχα σε κάτι τέτοιο, είμαι πολύ χαρούμενη και πραγματικά σας ευχαριστώ πολύ για όλα Flowers

cryy: cryy: cryy: :terryhug: :terryhug: :terryhug: :terryhug: :terryhug: :terryhug: :terryhug: :terryhug: μα δεν είναι πολύ συγκινητικό να μπορούμε να μοιραζόμαστε τέτοια συναισθήματα;;; cryy: cryy: cryy:






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" 1zx1px0 Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27614
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από nansecrets Τρι Δεκ 06, 2011 10:29 pm

και το κυριοτερο.. δεν ειμασταν διπλα διπλα οσο τα ετοιμαζαμε στο ιδιο δωματιο, αντιθετως μας χωριζαν χιλιομετρα με αλλες λιγα με αλλες πολλα αλλα ηταν σαν να ημασταν!! να πως εκμηδενιζονται οι αποστασεις.. οταν ασχολουμαστε με κατι που αγαπαμε!!






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35444
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Τρι Δεκ 06, 2011 10:50 pm

αχ ναι βρε κορίτσια!!!! τι ωραία που ήταν!!!! Big hug Big hug Big hug






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13672
Points : 20723
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από libra Τετ Δεκ 07, 2011 12:14 pm


το 11 το έφτιαξα εγώ οπότε δεν έχω να πω πολλά. Με τίτλο "Αντίο Άννυ", τι άλλο θα μπορούσα να βάλω παρά σκηνές από τον αποχωρισμό των δύο φιλενάδων. Στις σκηνές στο τέλος που δύει ο ήλιος, βουρκώνω βλέποντας μόνη την Κάντυ...

Το 12 πρέπει να ολοκληρώθηκε σε λιγότερο από 6 λεπτά. Εύκολα απλά και γρήγορα, οι γκάιντες με φωτό από τον Πρίγκηπα και τα 3 ξαδέρφια που παίζουν (δεν έπαιζε μόνο ο πρίγκηπας γκάιντα... μην ξεχνιόμαστε lol! )

Στο 13 η ναν έκανε πάρα πολύ καλή δουλειά. Ήταν από τα πρώτα της και έχει δείξει πως έγινε η συνάντηση στον λόφο... I like nan, I like cheers cheers

Μιμάκο και πάλι πολλά μπράβο για το 14 bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! Βλέπεται, άκουσε Άντοντυ η ΜΙΜΙ και της ήρθε η έμπνευση. Κατά λάθος νομίζετε ότι της το ανέθεσε η νανούκα; Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" 1zx1px0 Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27614
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από ariel Τετ Δεκ 07, 2011 2:11 pm

Το νούμερο 1. Η Ναν, έκανε μακράν την περισσότερη δουλειά απο όλες μας! Τα περισσότερα βιντεο, το συντονισμό και η χείρα βοήθειας σε όλες. Το συγκεκριμένο ήταν πολύ δύσκολο και λόγω μεγέθους, αλλά και γιατι υπήρχε βίντεο - αναφοράς, οι τίτλοι έναρξης. Αξιοθαύμαστη εργασία, με τις σκηνές της λίμνης, αλλά και το ματάκι να κλείνει στο τέλος, να κλέβουν καρδιές και παραστάσεις!

Το νούμερο 2 απο Λιμπ. Ύμνος στη φύση πραγματικά!!!! Χαλαρώνει το ματι και η ψυχή! Αν συνυπολογίσουμε και το πόσο πιέζαμε τη Λιμπ με τις δικές μας εργασίες - απορίες, είναι διπλά υπέροχο!!!!

Το νούμερο 3 από Μαστα. Νοσταλγικό και τρυφερό! Αλήθεια ήταν το πρώτο σου Μάστα;

Το νούμερο 4 απο την Ευα. Νομίζω το πιο τσαχπίνικο απο όλα τα βίντεο!

Το νούμερο 5 απο Σούκα. Πότε πρόλαβες και έφτιαξες τόσα βιντεάκια;;;;; Θα συμφωνήσω με τη σκανταλιάρικη μουσική και τη σκανταλιάρικη εικόνα! Πολύ ζωηρό το βιντεακι σου Σουκα!

Το νούμερο 6 απο τη Μιμι, είναι απο τα προσωπικά αγαπημένα μου! Τυχαίο οτι το έφτιαξε μανούλα; Μάλλον οχι, αν κρίνω απο τα αισθήματα που ξεπηδούν απο τις εικόνες!

Το νούμερο 7 απο Ναν. Να μην πω πόσο τη ζηλεύω; Αυτή ήταν η πρώτη της εργασία και δεν είχε ξαναπιάσει το πρόγραμμα στα χέρια της!!!! Ναι κάποιοι απλά το εχουν!!!!

Το νούμερο 8 απο το Σταυρουλάκι. Χοροί, τραγούδια και χαρές και το μόνο που θες, είναι να σε πάρει η Ντόροθι απο το χέρι και να χορέψεις μαζί τους! Μπράβο Σταυρουλάκι!

Το νούμερο 9, ήταν το μικρό μου πιθηκάκι. Αν εξαιρέσω την άγνοιά μου, ήταν το πιο εύκολο απο (τα λίγα) που έφτιαξα. Μεγάλη βοήθεια οι φωτό που έστειλες Λιμπ.... μετά όλα κύλισαν μόνα τους.

Το νούμερο 10 απο την Ευα. Ο πρώτος χωρισμός είναι γλυκόπικρος και καθόλου μελό! Πολύ - πολύ καλή επιλογή Ευάκι!






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16803
Points : 27013
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από nansecrets Τετ Δεκ 07, 2011 4:46 pm

το Νο 11 μπορω να πω οτι η μουσικη του με θλιβει παρα πολυ... ποσο μαλλον και ο λογος που το περιβαλει.. libra.. οι στιγμες τους περιγραφικοτατες.. ως προς το δεσιμο των δυο φιλεναδων που μεγαλωσαν σαν αδελφες και τον δυσκολο αποχωρισμο τους..

το Νο 12... ενα απο τα βιντεο που δεν μπορουσα να φτιαξω.. λογω γκαιντας!! Razz
(και υπαρχει κι αλλο με γκαιντα αριελ!!! lol! ) πραγματικα σαν σαλιγκαρια ακουγεται!!! Razz η επιλογη των φωτο απο την libra ηταν εξαιρετικη.. νομιζα οτι ηταν live η εκτελεση!!

το Νο 13.. το θεμα ηταν ξεκαθαρο... μετα το κλαμα απο το γραμμα της Αννυ η Καντυ συναντα τον πριγκιπα του λοφου με την γνωστη του ατακα: "κοριτσακι εισαι πιο ομορφη οταν γελας" και ιδου το βιντεο..

το Νο 14.. ενα πολυ γλυκο τραγουδι αφιερωμενο στον Αντονυ που δικαιως μας εχει κερδισει ολες με την τελειοτητα του.. και ποια ηταν ποιο ειδικη για αυτο το βιντεο; η ΜΙΜΙ ασφαλως..!!! ρομαντικοτατο και γοητευτικοτατο βιντεο.
Loveeeee






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35444
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από libra Πεμ Δεκ 08, 2011 2:48 pm


Το Νο 15 ξεχειλίζει πραγματικά από ευτυχία. Πάρα πολύ καλή δουλειά νανούκα. Το άνοιγμα του "γλυκιά-Κάντυ" είναι όλα τα λεφτά. bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!

Στο 16 worship: υποκλίνομαι στην ΜΙΜΙ μας που όχι μόνο έκανε πολύ καλή δουλειά, αλλά θυμήθηκε στο τέλος ότι και ο Τέρρυ είχε χορέψει με την Κάντυ αυτό το βαλς Loveeeee Loveeeee

Για το 17 και το 18 θέλω να πω πολλά συγχαρητήρια στη σούκα που κατάφερε να συνδυάσει το βίντεο με τις αχώνευτες φάτσες των δύο αδερφών Ράγκαν, αλλά και τις σκηνές της υποτιθέμενης κλοπής. Μπράβο Σουκάκι. Καταπληκτικό ταίριασμα ήχου και εικόνας και στα δύο. bravoooo!!!! bravoooo!!!!







Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" 1zx1px0 Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27614
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από nansecrets Παρ Δεκ 09, 2011 12:17 am

για το Νο 15 δεν θα πω πολλα... ημουν αυπνη αλλα μου βγηκε εμπνευση μολις τσεκαρα το επεισοδιο.. και ασφαλως αφιερωμενο στις αντονικες ΜΙΜΙ και Σταυρουλα

για το Νο 16 η ΜΙΜΙ μας εξεπληξε που περαν του Αντονυ εβαλε και τον Τερρυ!! μας σκλαβωσες ΜΙΜΙ!! ΥΠΕΡΟΧΟ! kissy: kissy:

για το Νο 17 και το Νο 18 η σουκα επιασε ακριβως το feeling των κομματιων! ΑΨΟΓΟ!!
worship: worship:






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35444
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από libra Κυρ Δεκ 11, 2011 1:23 pm

για το 19 έχω να ευχαριστήσω την άριελ που μου το παραχώρησε για να το φτιάξω (γιατί είχα "έμπνευση" και δεν είχαν απομείνει λυπητερά τραγούδια... rolf: rolf: rolf: ) και να πω ότι δεν ξέρω πως θα σας φανεί εσάς, εμένα όμως μου φαίνεται "βιαστικό". Μακάρι να είχε τον διπλάσιο χρόνο σε διάρκεια για να μπορούσα να αφήσω τις φωτό όσο θα έπρεπε να μείνουν και να μπουν και κάποιες που δεν μπήκαν λόγω έλλειψης χρόνου.

Νανούκα στο 20 έχεις κάνει πάρα πολύ καλή δουλειά... Σωστή περίληψη του ανιμέ... Την παράσταση βέβαια κλέβει ο Κλιν!!! Όλα τα λεφτάααααααααααα Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!

Αλλά και το 21 πολύ καλή επιλογή φωτό. Πολύ καλοί χρόνοι. Όλο πολύ καλό και scary και creepy!!! Το 21 συγκαταλέγεται άνετα στο TOP μου από το Project (εκτός των Τερρυκών βεβαίως-βεβαίως Loveeeee Loveeeee Loveeeee )

Τώρα αν σας πω ότι το 19 βγήκε σε μια ωρίτσα και το 22 το σκεφτόμουν πάνω από εβδομάδα και τελικά το αποτέλεσμα δεν μου άρεσε κιόλας, θα με πιστέψετε;;;






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" 1zx1px0 Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27614
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από nansecrets Κυρ Δεκ 11, 2011 2:45 pm

σου πηρε το 22 μια βδομαδα;;; Hahahahaha Hahahahaha

ξεκιναω να σχολιασω κι εγω

το 19 ενα απο ΤΑ βιντεο που λατρευω.. και δεν το ειχαμε φτιαξει ξανα το θεμα που εβαλες libra, οποτε η εμπνευση σου ηταν απαραιτητη!! μπραβο μπραβο μπραβο!! πολυ σπαραξικαρδιο!!

για το 20 θα πω μονο οτι προσπαθησα να δωσω την ροη του ανιμε. κι εγω επειδη δεν ημουν και πολυ ευχαριστημενη εβαλα τον κλιν να κανει τσαχ[ινιες (ειναι στην κανονικη ροη του ανιμε αλλα για μενα κερδιζει τα βλεμματα!! Razz )

για το 21.. επισης.. μολις το ειδα... ειπα αυτο ειναι δικο μου!! ειχα την εμπνευση για το βιντεο με το που διαβασα τον μεταφρασμενο τιτλο απο την νουιτ! :thanks: νουιτ!! μας εσωσες κυριολεκτικα με την μεταφραση!!
και ιδου.. καλε αφου κι εγω με θαυμαζω γι αυτο!!! ( Hahahahaha Hahahahaha )

για το 22 εγω θα σου πω και μπραβο που το εφτιαξες, οκ δεν ηταν και οτι ειχες θεμα να φτιαξεις βιντεο. και μια χαρα το ετοιμασες. καλυτερα απο τι περιμενα!

οι υπολοιπες θα κανετε κανα σχολιο; μονες μας τα λεμε libra?? confused









Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35444
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από libra Κυρ Δεκ 11, 2011 2:53 pm

nansecrets έγραψε:οι υπολοιπες θα κανετε κανα σχολιο; μονες μας τα λεμε libra?? confused

Γιάννης πίνει, Γιάννης κερνάει... Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" 1zx1px0 Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27614
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Κυρ Δεκ 11, 2011 4:43 pm

Λοιπόν το 1 μου άρεσε πολύ ναν γιατί είχες βάλει μόνο φωτο της κάντυ και μάλιστα διάλεξες και τις πιο αστείες και ναζιάρικες αλλά και αρκετές λυπητερές στο τέλος! Δείχνει ακριβώς την ιστορία της κάντυ που έχει πέρει τόσες ευχάριστες αλλά και τόσες δυσάρεστες στιγμές.
το 2 λιμπ μου άρεσε γιατί ήταν ταξιδιάρικο, διάλεξες πολύ ωραία τοπία, αλλά βέβαια θα σκαγες αν δεν έβαζες και την φωτο καντυ-τέρρυ lol!
το 3 μάστα ήταν νοσταλγικό και συγκινητικό, είναι τόσο γλυκό να βλέπεις εκεί που μεγάλωσε η κάντυ και τις κυρίες που την μεγάλωσαν bravoooo!!!!
το 4 εύα ήταν πολύ χαριτωμένο και μου άρεσε ιδιαίτερα που έβαλες και 2 φωτο με την γλυκιά κάντυ cheers
το 5 σούκα ήταν πολύ παιχνιδιάρικο και μου άρεσε που έβαλες τις αστείες φωτο της κάντυ, αλλά και τη φώτο με τον άντονυ στο ροντέο bravoooo!!!!
για το 6 τι να σχολιάσω? οτι είναι το πρώτο μου βιντεάκι? ή οτι έπρηξα τη λιμπ για να το φτιάξουμε?
το 7 ναν ήταν πολύ γλυκό και ειδικά η φωτο με τον κλιν, γενικώς τις έδεσες πολύ καλά όλες τις φωτογραφίες και μου άρεσε πολύ η τελευταία με το τριαντάφυλλο
το 8 σταυρουλάκι ήταν πολύ εύθυμο και γλεντζέδικο banana:
άριελ το 9 πολύ αστείο Hihihihihi πάντα μου άρεσαν οι γκριμάτσες της κάντυ
το 10 εύα είναι πολύ συγκινητικό Klaps-klaps και ειδικά το επεισόδιο που χαιρετάει η κάντυ την άννυ είναι το κάτι άλλο...






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13672
Points : 20723
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από libra Κυρ Δεκ 11, 2011 7:25 pm

ΜΙΜΙ έγραψε:
το 2 λιμπ μου άρεσε γιατί ήταν ταξιδιάρικο, διάλεξες πολύ ωραία τοπία, αλλά βέβαια θα σκαγες αν δεν έβαζες και την φωτο καντυ-τέρρυ lol!

ααααα...τωρα που το λες το προσεξα κι εγω.... θα ετυχε Hahahahaha Teasing






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" 1zx1px0 Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27614
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από nansecrets Κυρ Δεκ 11, 2011 8:10 pm

σε πιστεψαμε!! κι εγω την ειχα δει αλλα δεν την σχολιασα γιατι μου αρεσε βεβαιως βεβαιως! σαν να ξεφυλλιζουν το αλμπουμ των ταξιδιων τους μου κανει.. Heartbeat <3 Heartbeat <3






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35444
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από ΜΙΜΙ Κυρ Δεκ 11, 2011 10:00 pm

Μα εκεί που έβλεπα τα τοπία χωρίς πρόσωπα τσούπ και το ζευγαράκι τυχαίως τυχαίως lol!






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Candy216
ΜΙΜΙ
ΜΙΜΙ
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 13672
Points : 20723
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : Λέικγουντ
Χιούμορ : Έχω λίγο κι απ' αυτό!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από libra Δευ Δεκ 12, 2011 2:28 pm


Πολλά μπράβο bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! σουκάκι για το 23... Τρυφερό και νοσταλγικό με το περιβόητο εισιτήριο χωρίς επιστροφή σαν κύριο θέμα Heartbeat <3 Heartbeat <3


Αριελάκι ΑΨΟΓΟ το 24!!! Η Κάντυ με τους φίλους της και με γκράντε φινάλε!!!! Αυτά είναι (κι άλλες καρδούλες εδώ Loveeeee Loveeeee Loveeeee Loveeeee )


Εύα προσκυνώ worship: worship: worship: worship: worship: worship: μπροστά στο 25... Ανατριχιάζω όποτε το ακούω και αυτό γιατί έχεις πάρει αυτή την πολύ στενάχωρη μουσικούλα και έχεις ταιριάξει το θέμα του ανιμέ τόσο καλά που περνάει το συναίσθημα πιο έντονα κι από το πραγματικό επεισόδιο... cryy: cryy: cryy: cryy: cryy: cryy: cryy: cryy: Απορώ πως το αντέχουν οι Αντωνυκές το συγκεκριμένο...


Και για το 26 δεν έχω λόγια εύα. Ειδικά στο σημείο της προσευχής η ένταση της μουσικής έχει ταιριάξει τόσο καλά με την εικόνα που νομίζω ότι είναι η δυνατότερη σκηνή του κλιπ bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!







Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" 1zx1px0 Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27614
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Empty Απ: Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ"

Δημοσίευση από nansecrets Δευ Δεκ 12, 2011 5:23 pm

για το 23 να πω οτι δεν το ειχαμε σε αλλο βιντεο το εισητηριο χωρις επιστροφη που σημαινει οτι η σουκα εκανε τελεια δουλεια!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!

για το 24 η αριελ με ενα κομματι γεματο νοσταλγια εβαλε τις φωτο απο στιγμες που ειχαν σημασια για την Καντυ και εδεσε τοσο γλυκα το βιντεο της αριελακι μπραβο!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!

για το 25 Ευακι.. παλι στεναχωρα σου επεσαν.. και το 25 οχι απλα στεναχωρο.. αυτο το βιντεο ειναι ενα απο αυτα που με κανουν και δακρυζω.. Crying or Very sad
αρχικα η μουσικη του και πλεον και με τις φωτο που εβαλες με τον Αντονυ πεσμενο απο το αλογο.. ακομα πιο πολυ.. μπραβο βρε Ευα!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!

οπως και για το 26 εχω να πω οτι απλα σου ειπα τον αριθμο επεισοδιου και αμεσως εφτιαξες το τελειο βιντεο!! διπλα μπραβο Ευα!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!






Σχόλια για το "Το Soundtrack του anime της Κάντυ-Κάντυ" Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35444
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 1 από 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης