Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Τερρο-Δωράκια
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Icon_minitime1Σήμερα στις 8:43 am από stardustia

» Γιορτινό Theme
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Icon_minitime1Κυρ Μαρ 17, 2024 11:34 am από Marianna Blue Lagoon

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Casting...
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Icon_minitime1Τετ Δεκ 13, 2023 2:39 pm από ΜΙΜΙ

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Κουίζ καντυ
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Icon_minitime1Τρι Φεβ 15, 2022 10:19 am από stardustia

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Vote_lcap72%Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Vote_lcap21%Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Vote_lcap5%Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Vote_lcap2%Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

+27
HAMLET
bettina
titika
stardustia
66Promises
peny
Lizzy Cullen
ELENI
fandy
Masta87
lina
eva
souka
AlbertForEver
MsXrysaugi
E.T.
nina
eleonor
Anonimous!!
Dalia
ΜΙΜΙ
tania
nuitetoile21
nansecrets
ariel
libra
juliet
31 απαντήσεις

Σελίδα 7 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Vote_lcap72%Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Vote_rcap 72% 
[ 79 ]
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Vote_lcap21%Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Vote_rcap 21% 
[ 23 ]
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Vote_lcap5%Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Vote_rcap 5% 
[ 5 ]
Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Vote_lcap2%Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Vote_rcap 2% 
[ 2 ]
 
Σύνολο Ψήφων : 109
 
 

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από ariel Σαβ Σεπ 08, 2018 12:01 pm

IrisCelesteRG έγραψε:Pues la solución sería que Terry eligiera a Candy  casándose con ella.  Creo  que  a todos  los fans de esta hermosa serie nos haría felices esta elección.  ¿Ò que dicen?. Happy

https://i.servimg.com/u/f18/19/96/73/36/candy_10.jpg


Λοιπόν, η λύση θα ήταν για τον Terry να επιλέξει την Candy παντρεύοντάς την. Νομίζω ότι όλοι οι οπαδοί αυτής της όμορφης σειράς θα ήταν ευτυχείς με αυτή την επιλογή. Τι λέτε;

Βλέπετε βάζω μετάφραση για να μην ψαχνεστε!

@ estamos totalmente de acuerdo!

Bienvenido






Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16779
Points : 26955
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από Lizzy Cullen Κυρ Σεπ 09, 2018 4:17 am

εγω παντως ειδα την φωτογραφια και καταλαβα

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Candy_10
Lizzy Cullen
Lizzy Cullen
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 3279
Points : 8470
Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : στον κόσμο μου
Χιούμορ : Ειρωνικό και σαρκαστικό

http://www.thetwilightsagagreek.net/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από stardustia Δευ Σεπ 10, 2018 9:46 am

ariel έγραψε:
IrisCelesteRG έγραψε:Pues la solución sería que Terry eligiera a Candy  casándose con ella.  Creo  que  a todos  los fans de esta hermosa serie nos haría felices esta elección.  ¿Ò que dicen?. Happy

https://i.servimg.com/u/f18/19/96/73/36/candy_10.jpg


Λοιπόν, η λύση θα ήταν για τον Terry να επιλέξει την Candy παντρεύοντάς την. Νομίζω ότι όλοι οι οπαδοί αυτής της όμορφης σειράς θα ήταν ευτυχείς με αυτή την επιλογή. Τι λέτε;

Βλέπετε βάζω μετάφραση για να μην ψαχνεστε!

@ estamos totalmente de acuerdo!

Bienvenido

Μ' αρέσει όταν μου σερβίρουν τη μετάφραση έτοιμη, αλλά και η εικόνα είναι σαφής ακόμα και για τους μη γλωσσομαθείς!

IrisCelesteRG, :welcome: :welcome: :welcome:






Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Tumblr_p0qj24m5Pz1vq9c7bo1_500

ever fixed mark
stardustia
stardustia
Terry Lover
Terry Lover

Αριθμός μηνυμάτων : 3791
Points : 7727
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2016
Ηλικία : 51
Τόπος : ...and let me play among the stars!
Χιούμορ : μμμμμ;!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από ariel Δευ Σεπ 17, 2018 8:16 pm

Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Λετε να μην ξέρω τι σαίνια είστε;;;;;






Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16779
Points : 26955
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από stardustia Τρι Σεπ 18, 2018 9:24 am

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz






Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Tumblr_p0qj24m5Pz1vq9c7bo1_500

ever fixed mark
stardustia
stardustia
Terry Lover
Terry Lover

Αριθμός μηνυμάτων : 3791
Points : 7727
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2016
Ηλικία : 51
Τόπος : ...and let me play among the stars!
Χιούμορ : μμμμμ;!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από Marianna Blue Lagoon Τρι Οκτ 02, 2018 9:02 am

Το θέμα το χω βάλει στο υποσυνείδητο μου από καιρό και το χω κλειδώσει, παίζει να μην μάθουμε και ποτέ, δεν βαριέσαι..
Marianna Blue Lagoon
Marianna Blue Lagoon
Terry Supporter
Terry Supporter

Αριθμός μηνυμάτων : 2538
Points : 6013
Ημερομηνία εγγραφής : 18/10/2016

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από Lizzy Cullen Τετ Οκτ 03, 2018 12:21 am

στην τελικη, μπορει να καταληγει και μονη της lol!

λεω εγω η #φορεβεραλον
Lizzy Cullen
Lizzy Cullen
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 3279
Points : 8470
Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2012
Ηλικία : 28
Τόπος : στον κόσμο μου
Χιούμορ : Ειρωνικό και σαρκαστικό

http://www.thetwilightsagagreek.net/

Αρέσει στον χρήστη Έλλη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από stardustia Τετ Οκτ 03, 2018 9:07 am

Lizzy Cullen έγραψε:στην τελικη, μπορει να καταληγει και μονη της lol!

λεω εγω η #φορεβεραλον

Λιζάκι, κι εγώ στα 22 #φορεβεραλον την έβλεπα τη δουλειά. Η στραβοβδομάδα ήρθε αργότερα.
Φυσικά η ιστορία είναι "ό,τι θέλω φαντάζομαι", αφού δεν μας το ξεκαθάρισε η γιαπωνέζα τότε, αλλά με τη Νουβέλα μας το πάει ένα βήμα παραπέρα. Οπότε #δειλιβντχαπιλιεβεραφτερ.
Πολύ χαίρομαι που ξαναμπήκες στο φορουμάκι! blowkiss:






Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Tumblr_p0qj24m5Pz1vq9c7bo1_500

ever fixed mark
stardustia
stardustia
Terry Lover
Terry Lover

Αριθμός μηνυμάτων : 3791
Points : 7727
Ημερομηνία εγγραφής : 15/09/2016
Ηλικία : 51
Τόπος : ...and let me play among the stars!
Χιούμορ : μμμμμ;!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από candy barrymore Δευ Δεκ 21, 2020 1:08 pm

Ψήφισα τον Τέρρυ γιατί ο Τέρρυ αδικήθηκε πιο πολύ απ'όλους και πάντα θυσιαζόταν. Παρέμεινε επίσης πιστός στην αληθινή αγάπη του Κάντυ και αυτό φαίνεται απ'το γράμμα του το τελευταίο .
Δεν ξέρω αν μεινουν μαζί , ούτε αν τα έφτιαξε με τον Αλμπερτ που εκτιμώ πολύ.Δεν ξέρω αν έκανε σχέση με τον Αλμπερτ και κατέληξε με τον Τερρυ.
Δεν μ'αρέσει όμως σε καμία περίπτωση τέτοιες αγάπες να τελειώνουν άδοξα ...
candy barrymore
candy barrymore
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 212
Points : 1641
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2020

Αρέσει στους χρήστες nansecrets, ariel, stardustia και bettina

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από Έλλη Δευ Δεκ 21, 2020 1:46 pm

Όταν σου λέει στο γράμμα: "Για μένα τίποτα δεν έχει αλλάξει..." ε νομίζω είναι φανερό ότι τρέφει ακόμα αισθήματα. Δε νομίζω να εννοεί μόνο ότι θέλει να είναι ευτυχισμένη. Προσωπικά, με έχει κουράσει αυτό το θέμα με το ποιον καταλήγει η Κάντυ, δεν μπορώ να καταλήξω ότι μένει με τον Άλμπερτ ή με τον Τέρρυ. Άλλες φορές λέω με τον έναν άλλες με τον άλλον. Δεν μου κάθεται καλά όμως να παντρεύεται τον Άλμπερτ. Πολύ απλά και η ίδια δε θα έχει καθαρή τη συνείδησή της! Μα είναι δυνατόν ο Άλμπερτ ξαφνικά να την είδε ερωτικά όταν εκείνη ήταν μόλις 16-17? Ενώ την ήξερε και από πιο μικρή, όταν η Κάντυ ήταν μόλις 6 ή 10 ετών. Δε λέω, μπορεί όντως να άρχισε να τρέφει αισθήματα μετά από χρόνια αλλά η Κάντυ στο άνιμε και τη νουβέλα δεν τον είδε ποτέ ερωτικά. Και το άλλο: Είναι τόσο κακό να παραδεχτούν οι υποστηρικτές του ζεύγους Άλμπερτ-Κάντυ ότι ο Άλμπερτ μπορεί να μην είδε ποτέ ερωτικά την Κάντυ? Τόσο κακό θα ήταν αν η Μιζούκι ξεκαθάριζε ότι η σχέση τους είναι αδελφική, αν όχι πατρική? Η Κάντυ δεν είχε πατρική-αδερφική φιγούρα στη ζωή της. Γιατί λοιπόν ο Άλμπερτ να μην έχει αυτόν τον ρόλο? Εγώ έτσι όπως βλέπω τη σχέση τους μου βγάζει μια στοργή, ένα affection όπως λένε οι φίλοι μας οι Άγγλοι. Ένας ισχυρός αδελφικός δεσμός. Δηλαδή ο Τέρρυ θα ήταν χαρούμενος αν μάθαινε ότι ο φίλος του, αυτός που τον έσωσε όταν έμπλεκε σε μπελάδες παντρεύτηκε τη μοναδική αγάπη της ζωής του, την Κάντυ? Θα ήταν μάλλον ανάποδο.

Θα συμφωνήσω και με τη Lizzy, μπορεί όντως να καταλήγει μόνη της. Να φροντίζει τους αρρώστους, τα παιδιά στο ορφανοτροφείο και τις μαμάδες της. Η Κάντυ του άνιμε μπορεί και να μη παντρευόταν ποτέ, δεν πιστεύω να μπορούσε να δεσμευτεί και να έχει καθήκοντα συζύγου κτλ. Τώρα η Κάντυ της νουβέλας δεν ξέρω...φανταστείτε σκηνή: Τέρυυυυ!!! Έτοιμο το φαγητό! Μα γιατί αργείς επιτέλους? Θα σου φέρω το τηγάνι στο κεφάλι! Είσαι κακό παιδί!.. και θα κυνηγιόντουσαν μέσα στο σπίτι. Δε θα' ταν πιο αστείο και ξεκαρδιστικό από το να μένει με τον Άλμπερτ? Cry laughing


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Έλλη στις Τετ Φεβ 23, 2022 9:26 pm, 1 φορά
Έλλη
Έλλη
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 344
Points : 2341
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2019
Ηλικία : 20

Αρέσει στους χρήστες nansecrets, ariel, bettina και candy barrymore

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από candy barrymore Δευ Δεκ 21, 2020 3:39 pm

Ο Αλμπερτ είναι τέλειος χαρακτήρας .To πιστεύω .Και ωραίος επισης .Χθες είδα τα πρώτα επεισόδια και διαπίστωσα πως έχουν 6-7 χρόνια διαφορά .
Δεν ξέρω τι συνέβη απ' τα 18 της και μετά μέχρι τα 30 της .Στο τέλος του ανιμε της είχε πει ''τότε ήσουν ερωτευμένη με τον Terry '' .

Θα ήθελα να ολοκληρωθεί η αγάπη τους , τελείωσε απότομα ενώ και ο Τέρρυ και η Κάντυ ήταν φουλ ερωτευμένοι.Ακόμα και αν υπάρχει κάποια υπόνοια απ'την Mizuki πως η Καντυ τα είχε με τον Αλμπερτ(διάβασα πως υπάρχει ..οτι είπε πως είχαν ερωτική σχέση ) , ο παντοτινός σύντροφός της να είναι ο Τέρρυ.

Με το που πέθανε η Σουζάνα , δεν βρήκε άλλη , δεν τον ενδιέφεραν οι θαυμάστριες ή όσες τον κυνηγούσαν σαν τρελές ...Σκέφτηκε τη μια και μοναδική που έδωσε τη καρδιά του ..
Τους αξίζει ένα happy end ..

candy barrymore
candy barrymore
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 212
Points : 1641
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2020

Αρέσει στους χρήστες nansecrets, ariel και Έλλη

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από ariel Δευ Δεκ 21, 2020 4:38 pm

Τώρα να πω εγώ οτι διαφωνώ μαζί σας, θα σειστούν από τα γέλια και οι πέτρες.

Θα καλωσορίσω πρωτίστως την Κάντυ, :welcome: που μας ήρθε σαν Χριστουγεννιάτικο δωράκι.

Και θα προσθέσω μόνο για το τυπικό (πραγματικά δεν νομίζω οτι αυτό αλλάζει κάτι) πως ο Αλμπερτ είναι 11 χρόνια μεγαλύτερος από την Κάντυ. Στην αλληλογραφία τους, γράφει οτι είναι γύρω στα 30 και στο γράμμα που περιγράφει την πρώτη τους συνάντηση, λέει οτι ήταν 17, ένω η Κάντυ ξέρουμε οτι ήταν 6. Οι πληροφορίες αυτές, αφορούν και προέρχονται από την τελευταία νουβέλα της Μιζούκι.






Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16779
Points : 26955
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Αρέσει στους χρήστες nansecrets, Έλλη και candy barrymore

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από candy barrymore Δευ Δεκ 21, 2020 5:57 pm

Καλώς σας βρήκα !Αχ χαίρομαι πάρα πολύ που βρίσκομαι εδώ!Συγνώμη δεν γνώριζα πως η Mizuki άλλαξε τις ηλικίες, δεν το είχα προσέξει!Ευχαριστώ flower flower
candy barrymore
candy barrymore
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 212
Points : 1641
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2020

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από Έλλη Δευ Δεκ 21, 2020 6:06 pm

ΤΙΙΙΙΙΙΙΙ? 11 χρόνια μεγαλύτερός της? Εγώ νόμιζα 8 χρόνια είχαν διαφορά...
Α ρε παιδιά τότε είναι ξεκάθαρα τα πράγματα...καλά αν η Κάντυ είναι 30 αυτός θα είναι 41 σαν μπάρμπας θα είναι δίπλα της δηλαδή σόρι κιόλας Cry laughing όχι ότι δεν είναι ωραίος έτσι; Ευπαρουσίαστος να τα λέμε κι αυτά.

Αλλά άλλος είναι ο παίδαρος!!! Heartbeat <3
Έλλη
Έλλη
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 344
Points : 2341
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2019
Ηλικία : 20

Αρέσει στον χρήστη nansecrets

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από Έλλη Δευ Δεκ 21, 2020 6:07 pm

Επίσης candy barymoore να προσθέσω ότι έχεις τέλεια υπογραφή! Έρωτας! In Love
Έλλη
Έλλη
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 344
Points : 2341
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2019
Ηλικία : 20

Αρέσει στον χρήστη candy barrymore

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από candy barrymore Δευ Δεκ 21, 2020 6:16 pm

Ευχαριστώ πολύ! Έχω μάθει πως είχαν φιληθεί και στο φεστιβάλ των λουλουδιών αλλά θα ήθελα να δώ το μανγκα και να μάθω πληροφορίες .
candy barrymore
candy barrymore
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 212
Points : 1641
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2020

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από Έλλη Δευ Δεκ 21, 2020 6:18 pm

Ναιπ! Στο μάνγκα όντως ο Τέρρυ τη φιλάει στο φεστιβάλ του Μάη, σε αντίθεση με το άνιμε που πρώτη φορά τη φιλάει στη Σκωτία.
Έλλη
Έλλη
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 344
Points : 2341
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2019
Ηλικία : 20

Αρέσει στον χρήστη candy barrymore

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από candy barrymore Δευ Δεκ 21, 2020 6:30 pm

Τη φίλησε ενώ χόρευαν και έφαγε χαστούκι πάλι ; χαχαχαχ
candy barrymore
candy barrymore
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 212
Points : 1641
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2020

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από Έλλη Δευ Δεκ 21, 2020 6:42 pm

Αχαχαχ ναι. Μα ούτε ένα φιλί χωρίς εντάσεις; lol!
Έλλη
Έλλη
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 344
Points : 2341
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2019
Ηλικία : 20

Αρέσει στον χρήστη candy barrymore

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από candy barrymore Τετ Δεκ 23, 2020 11:16 pm

Διάβασα τα γράμματα στη τελευταία Νουβέλα και ένα μεγάλο μέρος της  . Τι ήθελα και τα διάβασα .

Κατανοώ γιατί αυτός ο πανικός ανάμεσα στους οπαδούς παγκοσμίως .

Εγώ είμαι φαν του Τέρρυ .Και ο Άλμπερτ μ'αρέσει βέβαια ,έχει υπέροχο χαρακτήρα και είναι όμορφος (αν και δεν είμαι του ξανθού) αλλά πιο πολύ ο Τέρρυ .Βασικά ουδεμία σύγκριση.

Λυπάμαι βαθύτατα αλλά αυτό που κατάλαβα είναι ότι η Κάντυ μένει τον Άλμπερτ.Είχα μια υποψία ότι κατι μπορεί να είχε συμβει ανάμεσά τους ..αλλά ψήφισα όπως έγραψα πιο πάνω ότι μένει με τον Τέρρυ .Μου έχει γίνει ξεκάθαρο όμως πως όχι..

Είναι πολλά τα σημεία , τι να πρωτογράψω !

Ο Άλμπερτ είναι ερωτευμένος μαζί της φαίνεται απ'τα γράμματα αλλά και η Κάντυ.
Σημείο αναφοράς πως της είχε δώσει το ημερολόγιο της , ένα ημερολογιο που εξέφραζε τον έρωτά της για τον Terry .Και του το επιστρέφει , λέγοντας του πως δεν το άνοιξε καν.Σαν να του λεει έκλεισε αυτό το κεφάλαιο για εμένα .Μην ανησυχεις .

Γιατί αυτό ;; Αυτό μου έφερε στο νου αμέσως όταν ο Άντονυ της είχε πει να διαλέξει κάποιο απ'τα κοσμήματα της μητέρας του και διάλεξε ένα μαργαριταρένιο κολιέ .Σε ποια οικογενεια χρησιμοποιούν κειμήλια ;

From the bottom of a closet I take out a large encrusted jewelry box.This  voluminous  object,  decorated  with  mother-of-pearls  and  small gems,  is  inherited  from  generation  to  generation  in  the  family   of  the   man   I   love. I tried to tell him that something so beautiful and valuable didn’t suit me, but he only  started  laughing  and  didn’t give up his intention, saying that I could do whatever I wanted with it.
Μπορώ να γράψω πολλά , δεν ξέρω αν τα έχετε μεταφράσει , αλλά το αναλαμβάνω εγώ αν θέλετε .


Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
candy barrymore
candy barrymore
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 212
Points : 1641
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2020

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από Έλλη Πεμ Δεκ 24, 2020 10:31 am

@candy barymoore διάβασες τα γράμματα στα αγγλικά ή τα ελληνικά?
Έλλη
Έλλη
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 344
Points : 2341
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2019
Ηλικία : 20

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από candy barrymore Πεμ Δεκ 24, 2020 12:23 pm

Έλλη έγραψε:@candy barymoore διάβασες τα γράμματα στα αγγλικά ή τα ελληνικά?

Στ' αγγλικά και όποιος-α θέλει κάνω μετάφραση . Μπήκα και σε σάιτ πιο πριν που είχαν ένα δυο μετάφραση στα ελληνικά, γνωρίζω αγγλικά όμως .Δεν διάβασα γράμματα μόνο..
Διάβασα και για τον πίνακα που της είχε δωρίσει ο καλός της , ο οποιος απεικόνιζε τον λόφο του ορφανοτροφείου ..ποιος θα δώριζε τέτοιο πράγμα .. αχ τι να πρωτοπώ βρε κορίτσια..κριμα..κρίμα.. βασικά θυμώνω με την Mizuki
Αλήθεια νιώθω απογοήτευση Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
candy barrymore
candy barrymore
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 212
Points : 1641
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2020

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από ariel Πεμ Δεκ 24, 2020 7:40 pm

Κάντυ μου, εδώ είμαι για να δίωξω και την απογοήτευση και τις αμφιβολίες σου!!!!! flaunt

Εχω την τύχη να γνωρίζω ιταλικά και έχω στη βιβλιοθήκη μου και τους δύο τόμους, οπότε έχω διαβάσει όλο το βιβλίο περισσότερες από μία φόρες. Οταν διαβάζεις αποσπάσματα, δυστυχώς έχεις και αποσπασματική εικόνα και μπορεί κάποια πράγματα να παρεξηγηθούν.
Διαβάζοντας ολόκληρο το βιβλίο της Μιζούκι, δεν μπόρεσα να διακρίνω ίχνος ερωτικού υπονοούμενου στην αλληλογραφία Κάντυ - Αλμπερτ. Ήταν πάρα πολύ οικεία, με πολλά πολλά προσωπικά στοιχεία, αλλά ερωτικά, δεν ήτανε. Εξάλλου, σε όλο το βιβλίο δεν υπάρχει καθόλου ρομαντική αλληλογραφία. (δεν έχουμε ούτε ένα από τα γράμματα που της έστειλε ο Τέρρυ, μόνο ενα σημείωμα με ιδιαίτερη σημασία)
Για το ημερολόγιο, έχω διαβάσει και αλλού και πάντα μου έκανε εντύπωση. Ξέρεις καμιά γυναίκα που να έδωσε το παλιό της ημερολόγιο στον αντρα της ως ένδειξη αγάπης; Πες να έγραφε για τον ίδιο και τα αισθήματά της, θα είχε μια λογική. Αλλά το ημερολόγιο που γράφει πόσο αγαπούσε κάποιον άλλον; Σαδιστικό το λιγότερο!!!! Όταν σου τελειώνει ο έρωτας, καις παλιές φωτογραφίες και βάφεις τις κουρτίνες στο χρώμα που μισούσε, δεν ζαλίζεις τον νυν με τον πρώην σου. Η Κάντυ δεν έχει ξεπεράσει τον Τέρρυ και το ημερολόγιο αποδεικνύει ακριβώς αυτό. Δεν αντέχει να το έχει στα χέρια της, γιατί υποφέρει ακόμα, δεν θέλει να το διαβάσει. Δεν θέλει όμως και να το καταστρέψει, γιατί γι' αυτήν το αίσθημα δεν έχει τελειώσει ακόμα. Παραδόξως, ο μόνος ανθρωπος που και να την νιώσει, αλλά και να της σταθεί με τον τρόπο που αυτή θέλει, είναι ο διακριτικός Αλμπερτ. Αν η Αννυ είχε στα χέρια της αυτό το ημερολόγιο πχ, θα την πίεζε συνεχώς να τα ξαναβρούνε. Και η Κάντυ, δεν θα άντεχε αυτήν την πίεση. Γιατί; Μα γιατί και αυτή δεν είχε βάλει συναισθηματικό τέλος. Ο χωρισμός για την Κάντυ, ήταν λογικό επακόλουθο που επέβαλε στον εαυτό της και τον Τέρρυ. Όταν μυαλό και καρδιά συγκρούονται, για να ακούσεις τη λογική, πρέπει να σωπάσεις την καρδιά. Αυτός είναι ο λόγος που δίνει το ημερολόγιο στον Αλμπερτ. Αν ήθελε να σηματοδοτήσει το τέλος, θα το έπαιρνε και θα το κατέστρεφε μπροστά του, δεν θα του το έδινε απλά πίσω.
Κειμήλια, πάλι, έχουν όλες οι οικογένειες. Οι φτωχές μηδαμινής χρηματικής αξίας, οι πλούσιες ακριβά. Τα κειμήλια της Κάντυ ήταν ο σταυρος της Πόνυ, το μενταγιόν του πρίγκηπα, μια φωτογραφία του Αντονυ και η γραβάτα του Τέρρυ. Η οικογένεια του Τέρρυ, είναι σίγουρο οτι έχει κειμήλια, οπως και η οικογένεια του Αλμπερτ. Ωστόσο, οι Αρντλευ, συγκριτικά με τους Γκραντσεστερ, είναι νεόπλουτοι. Τα πολλά λεφτά τα έκαναν στην Αμερική και δεν μετράνε πάνω από δύο γενιές. Ο Αλμπερτ, όταν μιλά για την οικογένειά του στην Κάντυ τους περιγράφει ως... bumpkins Hahahahaha (το συγκεκριμένο γράμμα, υπάρχει στην πρώτη έκδοση της νουβέλας και το είχα διαβάσει στο σαιτ των candy in greek project. Στην τελευταία νουβέλα έχει βγει, αλλά παραμένει η αναφορά στον φρέσκο πλούτο) Ενα κειμήλιο που η τεχνοτροπία του παραπέμπει στη Μέση Ανατολή, μου κάθεται καλύτερα στο σπίτι ενος Αγγλου Δούκα. (τόσες Σταυροφορίες, κάτι θα βουτήξανε!) Εννοείται οτι και η οικογένεια Αρντλευ είχε τα χρήματα για να αγοράσει ένα τέτοιο κουτί, αλλά πόσο κειμήλιο μπορείς να το πεις και πόσες γενιές πίσω; Υπόθεση στην υπόθεση θα μου πεις. Ναι, γι' αυτό και ο καθένας τα αξιολογεί διαφορετικά. Γι' αυτό επίσης στηρίξω την άποψη μου για την κατάληξη της Κάντυ σε δύο τρανταχτές, νέες αποκαλύψεις της Μιζούκι. Τον θάνατο της Σουζάννα και το γράμμα του Τέρρυ, το ένα και μοναδικό, σε όλα τα βιβλία που έγραψε. Για ποιον λόγο να τα βάζει εδω η Μιζούκι; Για να φλυαρήσει χωρίς λόγο; Αυτές οι δυο προσθήκες της Μιζούκι, δεν σου προξενούν αμφιβολίες;

Γιατί σε απογοήτευσε αλήθεια η Μιζούκι; Εμένα το βιβλίο της μου άρεσε πάρα πολύ. Ηταν ανακούφιση να δω, επι τέλους, το κλείσιμο αυτης της ιστορίας. Βέβαια, στα δικά μου παιδικά μάτια, δεν υπήρξε ποτέ θέμα Αλμπερτ. Στο ανιμε δεν είχε συμβεί ποτέ τίποτα και στο μάνγκα που διάβασα στα ελληνικά τότε, κατέληγε με τον Τέρρυ. Τις θεωρίες περί Αλμπερτ τις ανακάλυψα στο ιντερνετ, λίγο πριν την έκδοση της νουβέλας. Είχα πέσει από τα σύννεφα, αλλά η απορίες λύθηκαν γρήγορα, όταν διάβασα το βιβλίο. Νομίζω πως όταν το διαβάσεις ολόκληρο, θα αλλάξεις γνώμη για τη Μιζούκι. Είναι σχεδόν ποιητική η γραφή της.






Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16779
Points : 26955
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Αρέσει στους χρήστες nansecrets και candy barrymore

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από candy barrymore Πεμ Δεκ 24, 2020 10:29 pm

Λοιπόν θα κάτσω να το διαβάσω όλο , να έχω ολοκληρωμένη άποψη , να μην στεναχωριέμαι κιόλας.
Υπήρξαν σημεία πολύ περίεργα και ύποπτα απ' ότι διάβασα για να φτάσω στο σημείο να σκέφτομαι ότι κατέληξε με τον Άλμπερτ.
Ο Τέρρυ δεν άλλαξε συναισθήματα , αλλά και η Κάντυ δεν απάντησε .Δεν έστειλε το γράμμα που του είχε γράψει και τελείωσε με το ''σ'αγάπησα οχι σ'αγαπάω ή θα σ'αγαπάω για πάντα ''.
Χειρότερα αυτά που έγραψε στη Σουζάνα και δεν τα ταχυδρόμησε , ότι πήρε σωστή αποφαση , δεν άλλαξε γνώμη και έκλεισε αυτο το κεφάλαιο γι'αυτην .
ΑΧ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ !!!!!!!!!!!!!ΤΟ ΘΕΛΩ !
Ξέρεις γιατί θύμωσα ; γιατί μας δειχνουν με τόση ένταση μια αγάπη με άδοξο τέλος ..
Ας μην το έδειχναν καν .Ο Τέρρυ δυστυχισμένος στον αιώνα των αιώνων δηλαδή ;

O Αλμπερτ σοκάρεται απ'την Κάντυ όταν του γράφει (φαντάζομαι με νάζι) και τώρα θα σ'αποκαλώ πατερα ? (ενώ σ'αυτό ξέρουμε και πως ούτε την μεγαλωσε , ούτε έτσι , ούτε θα μπορούσε , 11 έτη πιο μεγάλος) ενώ πιο πριν της έχει ζητήσει να μην τον αποκαλεί πρίγκιπα του Λόφου ..
Της λέει ότι είχε ξεχάσει και πως είναι !Και πως του φαίνεται αβάσταχτο το πατέρας- κόρη ..
Βασικά θεωρώ πως εδώ δείχνουν τις φοβίες τους και φλερτάρουν διακριτικά .
Γιατί αφαιρεί και το κόρη και την αποκαλεί όμορφη..ίσως
Της προσφέρει το Bert πάλι με δισταγμό και έπειτα η Κάντυ του λέει αυτή ειναι η ευτυχία μου ..(Εσυ δλδ Αλμπερτ) ευχαριστώ τους γονείς μου που μ'εγκατέλειψαν γιατί γνώρισα εσένα ...

Θα διαβάσω ολόκληρη τη νουβέλα .Ποιος δωρισε έναν τέτοιο συμβολικό πίνακα με τον Λοφο ..;
Και γιατί του ζητάει να την παίρνει μαζί του παντού

Crying or Very sad study Crying or Very sad
Όσο για το ημερολόγιο θα σου πω πως το εξέλαβα ..
Του το δίνει όχι γιατί είναι κάποιος ζηλιάρης και αδιάκριτος που θα το διαβάσει ακόμα και αν είναι μαζί της , αλλά για να του δείξει πως αυτόν αγαπάει .Όσο μικραίνουν τα ονόματα τόσο πιο κοντά έρχονται ..
μεγάλο θείο δεν θα σε αποκαλέσω ποτέ ξανά το υπόσχομαι ..
πρίγκιπα του λόφου σε αποκαλώ τελευταία φορά ..
Little Bert και τέλος He .Αυτός.. ο ένας .

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΦΤΩ ΕΞΩ..
Μελετάω τις επομενες μέρες και επανέρχομαι ..
Σας εύχομαι καλά Χριστούγεννα με ευτυχία και ΥΓΕΙΑ!

Και η Κάντυ με τον Τερρυ για πάντα!

Ευχαριστώ για την λεπτομερή απάντηση!
terry-candy-daffodil
candy barrymore
candy barrymore
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 212
Points : 1641
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2020

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος; - Σελίδα 7 Empty Απ: Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Δημοσίευση από Έλλη Πεμ Δεκ 24, 2020 11:21 pm

Αυτό το "Σ'αγάπησα" εμενα μου βγάζει πολύ πόνο και νοσταλγία. Κανένας τους δεν ήθελε να δοθεί τέλος στη σχέση τους, στο τέλος όμως ήταν αναπόφευκτο. Αυτό όμως δε σήμαινε ότι θα κατεπνιγαν τα αισθήματα που έτρεφαν ο ένας για τον άλλο. Μετά από χρόνια, η ανάμνηση του Τέρρυ είναι κάτι που πονάει πολύ την Κάντυ, είναι ένα κεφάλαιο που έκλεισε τόσο βίαια και χωρίς τη θέλησή τους.
Έλλη
Έλλη
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 344
Points : 2341
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2019
Ηλικία : 20

Αρέσει στους χρήστες nansecrets και candy barrymore

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 7 από 12 Επιστροφή  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης