Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Terrence Grandchester
Καλώς ήρθατε στο forum μας.
Παρακαλώ εγγραφείτε ώστε να μπορέσετε να απολαύσετε περισσότερα οφέλη και προνόμια.
Ας αρχίσει η συζήτηση...
Terrence Grandchester
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Εικονοθήκη


Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Empty
Πρόσφατα Θέματα
» Τερρο-Δωράκια
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 4:46 pm από Marianna Blue Lagoon

» Γιορτινό Theme
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Πεμ Μαρ 21, 2024 11:49 am από ΜΙΜΙ

» Ο ΑΝΤΟΝΙ ΓΝΩΡΙΖΕ ΟΤΙ Ο ΑΛΜΠΕΡΤ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΑΡΑΓΕ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΘΕΙΟΣ ΟΥΙΛΛΙΑΜ?
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τετ Μαρ 13, 2024 4:06 am από Marianna Blue Lagoon

» Κάντυ Κάντυ, γύρισα στο ίντερνετ και βρήκα πολλά για σένα...
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τρι Μαρ 12, 2024 8:01 am από Marianna Blue Lagoon

» Οι ήρωες της Κάντυ και οι άλλοι.
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Δευ Μαρ 11, 2024 10:17 pm από ariel

» ποιο πιστευετε οτι είναι το αγαπημενο ποτο του τερρυ;
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Σαβ Μαρ 09, 2024 7:05 am από Marianna Blue Lagoon

» Ειναι αγχολυτικη η μικρη ξανθια;
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Παρ Μαρ 08, 2024 3:53 pm από Marianna Blue Lagoon

» Τα ομορφότερα Fan Arts
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Παρ Δεκ 22, 2023 1:21 pm από Marianna Blue Lagoon

» Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 16, 2023 6:01 am από stardustia

» Casting...
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τετ Δεκ 13, 2023 2:39 pm από ΜΙΜΙ

» Εξώφυλλά του περιοδικού από διάφορες χώρες
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Δευ Δεκ 04, 2023 5:12 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ο χωρισμός. Επιλογή ή πεπρωμένο;
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Παρ Μάης 26, 2023 4:34 pm από Marianna Blue Lagoon

» Ελληνική Έκδοση του περιοδικού
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τετ Φεβ 15, 2023 1:49 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχολια για τις Τερρο-δημιουργιες!
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τρι Ιαν 31, 2023 2:01 pm από Marianna Blue Lagoon

» Χριστουγεννιάτικα αβαταρ
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Σαβ Δεκ 10, 2022 2:55 pm από Marianna Blue Lagoon

» Σχόλια για "Μετά από εκείνη τη νύχτα"
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τετ Ιουν 29, 2022 9:12 am από ΜΙΜΙ

» Σε ποιο επεισόδιο βρίσκετε πιο όμορφο τον Τέρρυ ?
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τετ Μάης 25, 2022 12:22 pm από Marianna Blue Lagoon

» Μετά από εκείνη τη νύχτα.
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Παρ Μάης 06, 2022 12:00 pm από bettina

» Κουίζ καντυ
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τρι Φεβ 15, 2022 10:19 am από stardustia

» Σχολια για ''η εποχη των ασφοδελων - the season of daffodils (by josephine hymes)
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Icon_minitime1Τετ Σεπ 15, 2021 12:21 pm από stardustia

Ψηφοφορία

Με ποιον πιστεύετε οτι καταλήγει η Κάντυ στο τέλος;

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Vote_lcap72%Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Vote_rcap 72% [ 79 ]
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Vote_lcap21%Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Vote_rcap 21% [ 23 ]
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Vote_lcap5%Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Vote_rcap 5% [ 5 ]
Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Vote_lcap2%Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Vote_rcap 2% [ 2 ]

Σύνολο Ψήφων : 109

TGF Networks
Find us on Facebook Follow us on Twitter Our channel on youtube
Instagram
Affiliates
Candy and Terry's Paradise
Candy In Greek Project

Vampire Knight
Greek Otaku Network
More Affiliates

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

+14
eleanna
juliet
nina
eleonor
TZENHG13
ΜΙΜΙ
anna
Dalia
nansecrets
c-t
ariel
tania
libra
nuitetoile21
18 απαντήσεις

Σελίδα 3 από 22 Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από anna Τρι Δεκ 07, 2010 1:31 am

TZENHG13 έγραψε:[color=green]Λοιπόν, για το φικ της Αννας…
NUI μπράβοοοοοο bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!
πολύ γέλιο Hahahahaha Hahahahaha αν και αγριεύτηκα λιγάκι affraid affraid

Μόνο που έχω μία ένσταση για το τέλος…
Έπρεπε να τον αρπάξει η ΆΝΝΑ απ’ το αφτί και να το πάει πάλι πίσω στην κόλαση…
αφού έκλεψε τη νεκροκεφαλή
όχι επειδή του έχουμε αδυναμία, να κάνουμε γαργάρα το αδίκημα...

Firouli Firoulo Firouli Firoulo εεεε νταξει, για να ειμαι ειλικρινης, με εξαγορασε......
Σπόιλερ:

TZENHG13 έγραψε:
nuitetoile21 έγραψε: Η Άννα στεκόταν και κοίταζε εξονυχιστικά τους νεοφερμένους που περνούσαν από μπροστά της

[b]Μα καλά η ΑΝΝΑ ξεναγός στην κόλαση; Ήθελα να’ ξερα ΑΝΝΑ μου, ποιος σου ευχήθηκε πρώτος καλή σταδιοδρομία lol! lol!


Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha μεταξυ μας, κωλοδουλεια, εχω και προβλημα με εναν τσαμπατζη, τον Μενιππο, αστα που να στα λεω, δραμα η κατασταση.....
Σπόιλερ:
lol! lol! lol!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την anna στις Τρι Δεκ 07, 2010 1:33 am, 1 φορά
anna
anna
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2611
Points : 7881
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 38
Τόπος : Lothlorien
Χιούμορ : black- καραblack!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nansecrets Τρι Δεκ 07, 2010 1:31 am

Τζενη εγραψες παλι! αχαχαχαχαχαχαχα






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Damon
nansecrets
nansecrets
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 26263
Points : 35422
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 47
Τόπος : όπου πάει και ο Τέρρυ!!!
Χιούμορ : ακόμα και στα δύσκολα...

https://terry.forumgreek.com/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από ariel Τρι Δεκ 07, 2010 1:37 am

rolf: rolf:rolf: εντάξυ, τώρα έχουμε και τις εξηγήσεις της Αννας!
Φταιει ο ερωτας για ότι της συμβαίνει, φταιει ο ερωτας και ο Κάναμε καημενήηηηηηηηηηή






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16783
Points : 26968
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από Dalia Τρι Δεκ 07, 2010 1:46 am

αμαν βρε τζενη !!!!!!!!!παλι με πεθανες !!!!!!!!! Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
πως τα καταφερνεις καθες φορα παιδι μου...και πεφτω παντα κατω απ'την καρεκλα!!!!!!!!! Hihihi Hihihi
οχου...δεν αντεχω...επαθα η γυναικα...!!!!!!!!!!!!! Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha

νουιτ πολυ ωραιο το φικ της τανιας !!!!!!!!! τρυφερο , γλυκο , παραμυθενιο!!!!!!! Hehe
ποποποποπο...ανυπομονω για το δικο μου!!!!!!!!!!! Heartbeat <3
Σπόιλερ:
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14614
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από TZENHG13 Τρι Δεκ 07, 2010 1:47 am

της ΤΑΝΙΑΣ πολύ γλυκό και ρομαντικό και μου θύμισες ένα πολύ αγαπημένο παραμύθι...
blowkiss: blowkiss: blowkiss: blowkiss: blowkiss: blowkiss: blowkiss: blowkiss: blowkiss: blowkiss:

αλλά επειδή με έχει πιάσει η μ*****α μου σήμερα
Σπόιλερ:
...συνεχίζω


nuitetoile21 έγραψε: Ως συνήθως ο Τέρρυ ήταν μόνος του στο δωμάτιο και έπαιζε με τον εαυτό του.

Καλέ ντροπή….τι είναι αυτά που γράφετε?? Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi

nuitetoile21 έγραψε: ‘’Ο Πήτερ Παν μας εγκατέλειψε Τέρρυ’’, του είπε η Τάνιαμπελ. ‘’Άλλα αν θες μπορώ να σε πάω στην χώρα του ποτέ – ποτέ και να γίνεις εσύ ο αρχηγός μας. ‘’

‘’Ναι! Ναι! Πάμε!’’, της είπε εκείνος ακόμα πιο ενθουσιασμένος.

Την έχει ψωνίσει λίγο ή μου φαίνεται? Με το που άκουσε για αρχηγιλίκι…τσουπ αμέσως

nuitetoile21 έγραψε: ’ Άρτσι! Στηαρ! Άντονυ! Ξυπνήστε!’’, φώναξε δυνατά η μικρή νεράιδα.
‘’Σας βρήκα τον νέο αρχηγό σας!’’,

Ο Στηαρ έβαλε τα γυαλιά του και κοίταξε το πρόσωπο του Τέρρυ εξεταστικά, ενώ ο Άρτσι κοιτούσε τα ρούχα του.

‘’Ζήτω ο νέος αρχηγός!’’, είπε ο Άντονυ και οι άλλοι δυο τον ακολούθησαν σε έναν ινδιάνικο χορό γύρω από τον Τέρρυ.

δηλάδη ο Άρτσι χόρευε μες την τρελή χαρά που θα έχει για αρχηγό τον Τέρρυ…???
Που είναι οι μπουνιές??? Που είναι οι μονομαχίες??? thinking: thinking: thinking:
Ζω σε παράλληλο σύμπαν…όπου να’ναι να δω και την Ελίζα γλυκιά και περιζήτητη νύφη


nuitetoile21 έγραψε: ‘’Τα γενέθλια του Κάπτεν Νηλ είναι μια μέρα πριν τα Χριστούγεννα!’’

Τότε έχω τη γιορτή μου…ήταν ανάγκη να έχει γενέθλια αυτό το κακομαθημένο μιξιάρικο??? Grrrrrr Grrrrrr Grrrrrr

nuitetoile21 έγραψε: Την ίδια ώρα ο Τέρρυ πέταξε πάνω από τον Κάπτεν Νηλ και με ένα απότομο σπρώξιμο του έχωσε όλο το κεφάλι μέσα στην τούρτα.

Δεν τον έριχνες βρε NUI μου κι αυτόν στην θάλασσα να χορτάσει το καημένο το κροκοδειλάκι??? Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Και μαζί του να έριχνες και την μούτσο Ελίζα… lol! lol!

nuitetoile21 έγραψε: ‘’Θα μου λείψεις πολύ Τάνιαμπελ’’, της είπε. ‘’Να έρχεσαι να με βλέπεις. Το υπόσχεσαι;’’

Μοιράζουμε παντού γλυκόλογα???? Όλα στην Κάντυ Τερρούκο (my name is MANTZAS, ARTEMIS MANTZAS Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi )

TZENHG13
TZENHG13
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2722
Points : 7646
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΛΕΩΦ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Χιούμορ : ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΖΩΗ?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από Dalia Τρι Δεκ 07, 2010 1:50 am

δηλάδη ο Άρτσι χόρευε μες την τρελή χαρά που θα έχει για αρχηγό τον Τέρρυ…???
Που είναι οι μπουνιές??? Που είναι οι μονομαχίες???

τζενακι αυτη την σκηνη θα την δεις σε ολο της το μεγαλειο στο δικο μου φικ ! Wink Wink Wink
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14614
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από TZENHG13 Τρι Δεκ 07, 2010 1:54 am

Σοβαρά τώρα

NUI πολύ καλή δουλειά. worship: worship: worship: ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!

Στο πρώτο γέλασα πάρα πολύ και το δεύτερο ήταν πολύ τρυφερο και με χιούμορ που είναι δύσκολο να τα συνδυάσεις...

υποθέτω ότι όταν θα διαβάσουμε το φικ της Μιμής να έχουμε και χαρτομάντηλα μαζί μας...
cryy: cryy: cryy: cryy: cryy: cryy:
TZENHG13
TZENHG13
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2722
Points : 7646
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΛΕΩΦ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Χιούμορ : ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΖΩΗ?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nuitetoile21 Τρι Δεκ 07, 2010 1:57 am

TZENHG13 έγραψε:Σοβαρά τώρα

NUI πολύ καλή δουλειά. worship: worship: worship: ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ bravoooo!!!! bravoooo!!!! bravoooo!!!!

Στο πρώτο γέλασα πάρα πολύ και το δεύτερο ήταν πολύ τρυφερο και με χιούμορ που είναι δύσκολο να τα συνδυάσεις...

υποθέτω ότι όταν θα διαβάσουμε το φικ της Μιμής να έχουμε και χαρτομάντηλα μαζί μας...
cryy: cryy: cryy: cryy: cryy: cryy:

ευχαριστω τζενακι!!! κοιτα για της τανιας οπως ειπα και στην αριελ παρελειψα παρα πολλα γιατι αν εβαζα οσα σκεφτομουν απο φικ θα το εκανα βιβλιο lol! lol!
τωρα για τα υπολοιπα, οχι δεν εχω σκοπο να σας κανω να κλαψετε με κανενα. καποια ειναι αστεια, καποια ρομαντικα, καποια παραμυθενια, αλλα για να κλαψετε οχι δεν εφτιαξα κανενα (και δυσκολευτηκα παρα πολυ για να το κανω αυτο! lol! lol! lol! lol! lol!
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 11956
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από ariel Τρι Δεκ 07, 2010 2:01 am

rolf: rolf:rolf:rolf:rolf:
Τζένη, θερμή παρακληση!!! να σε πιάνει η μ**** συχνα!!!!! αντερο δεν μου έχει μεινει απο τα γέλια!!!!!






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Images11

We are such stuff as dreams are made on; and our little life is rounded with a sleep.
The Tempest
ariel
ariel
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 16783
Points : 26968
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Gyth Argen
Χιούμορ : think so??

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από Dalia Τρι Δεκ 07, 2010 2:01 am

αααααααααααχχχχχχχχχ...ελπιζω το δικο μου να ειναι ρομαντικο
αλλα και να μην ειναι παλι θα μαρεσει !!!!!!!!!
Heartbeat <3 Heartbeat <3 Heartbeat <3
Σπόιλερ:
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14614
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από Dalia Τρι Δεκ 07, 2010 2:03 am

ariel έγραψε: rolf: rolf:rolf:rolf:rolf:
Τζένη, θερμή παρακληση!!! να σε πιάνει η μ**** συχνα!!!!! αντερο δεν μου έχει μεινει απο τα γέλια!!!!!

οντως αυτο ειναι γεγονος...ισχυει και για μενα...
τζενη να σε πιανει πιο συχνα !!!!!!!!!!!!!!! Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14614
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από TZENHG13 Τρι Δεκ 07, 2010 2:03 am

Περιμένουμε τα υπόλοιπα... Hehe Hehe Hehe Hehe
TZENHG13
TZENHG13
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2722
Points : 7646
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΛΕΩΦ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Χιούμορ : ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΖΩΗ?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από TZENHG13 Τρι Δεκ 07, 2010 2:12 am

anna έγραψε:
Firouli Firoulo Firouli Firoulo εεεε νταξει, για να ειμαι ειλικρινης, με εξαγορασε......
Σπόιλερ:
[/quote]

Υπάρχουν πάντως σταθερές αξίες στην Ελλάδα,
Σπόιλερ:

lol! lol! lol!
TZENHG13
TZENHG13
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2722
Points : 7646
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΛΕΩΦ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Χιούμορ : ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΖΩΗ?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από TZENHG13 Τρι Δεκ 07, 2010 2:20 am

ariel έγραψε: rolf: rolf:rolf:rolf:rolf:
Τζένη, θερμή παρακληση!!! να σε πιάνει η μ**** συχνα!!!!! αντερο δεν μου έχει μεινει απο τα γέλια!!!!!
σα δε ντρέπεσαι...παντρεμένη γυναίκα ευχές που μου δίνεις...
Woops!!! Woops!!! Woops!!! Woops!!! Woops!!! Woops!!! Woops!!! Woops!!!
πάντως ένα είναι το σίγουρο, όσο περνάω καλά μαζί σας...θα είναι ανίατη η περίπτωσή μου και πίστεψέ με περνάω ΠΟΛΥ καλά...
Hehe Hehe Hehe Hehe Hehe
odette σου εύχομαι τα προβλήματά σου να είναι τόσο σόβαρα που να ξεχνιούνται γρήγορα και με απλά χαζοσχολιάκια...
blowkiss: blowkiss:
TZENHG13
TZENHG13
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2722
Points : 7646
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΛΕΩΦ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Χιούμορ : ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΖΩΗ?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nuitetoile21 Τρι Δεκ 07, 2010 2:22 am

TZENHG13 έγραψε:
ariel έγραψε: rolf: rolf:rolf:rolf:rolf:
Τζένη, θερμή παρακληση!!! να σε πιάνει η μ**** συχνα!!!!! αντερο δεν μου έχει μεινει απο τα γέλια!!!!!
σα δε ντρέπεσαι...παντρεμένη γυναίκα ευχές που μου δίνεις...
Woops!!! Woops!!! Woops!!! Woops!!! Woops!!! Woops!!! Woops!!! Woops!!!
πάντως ένα είναι το σίγουρο, όσο περνάω καλά μαζί σας...θα είναι ανίατη η περίπτωσή μου και πίστεψέ με περνάω ΠΟΛΥ καλά...
Hehe Hehe Hehe Hehe Hehe
odette σου εύχομαι τα προβλήματά σου να είναι τόσο σόβαρα που να ξεχνιούνται γρήγορα και με απλά χαζοσχολιάκια...
blowkiss: blowkiss:

πωπω τζενη πραγματικα και εγω ελιωσα στο γελιο αποψε με τα σχολια σου.να εισαι καλα!! cheers cheers cheers cheers
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 11956
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από Dalia Τρι Δεκ 07, 2010 2:24 am

TZENHG13 έγραψε:
ariel έγραψε: rolf: rolf:rolf:rolf:rolf:
Τζένη, θερμή παρακληση!!! να σε πιάνει η μ**** συχνα!!!!! αντερο δεν μου έχει μεινει απο τα γέλια!!!!!
σα δε ντρέπεσαι...παντρεμένη γυναίκα ευχές που μου δίνεις...
Woops!!! Woops!!! Woops!!! Woops!!! Woops!!! Woops!!! Woops!!! Woops!!!
πάντως ένα είναι το σίγουρο, όσο περνάω καλά μαζί σας...θα είναι ανίατη η περίπτωσή μου και πίστεψέ με περνάω ΠΟΛΥ καλά...
Hehe Hehe Hehe Hehe Hehe
odette σου εύχομαι τα προβλήματά σου να είναι τόσο σόβαρα που να ξεχνιούνται γρήγορα και με απλά χαζοσχολιάκια...
blowkiss: blowkiss:

συνεχισε εσυ...κι εγω παντα θα λυνομαι στα γελια...και δεν θα με απασχολει τπτ...
οσο κανεις εσυ τα αστειακια σου...χιχιχιχιχιχι Hehe Hihihi
Dalia
Dalia
Terry Extreme Guru
Terry Extreme Guru

Αριθμός μηνυμάτων : 8488
Points : 14614
Ημερομηνία εγγραφής : 07/11/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : In a Galaxy far, far away...
Χιούμορ : Well, be my guest!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από TZENHG13 Τρι Δεκ 07, 2010 2:37 am

χαίρομαι που περνάει καλά το παρεάκι μου...
αν δεν ήταν καλή η παρέα σας και αν δεν είχατε κι εσείς χιούμορ, δεν θα είχα διάθεση για τίποτα

blowkiss: blowkiss: blowkiss: blowkiss: blowkiss: blowkiss:
TZENHG13
TZENHG13
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2722
Points : 7646
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΛΕΩΦ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Χιούμορ : ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΖΩΗ?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nuitetoile21 Τρι Δεκ 07, 2010 2:42 am

TZENHG13 έγραψε:χαίρομαι που περνάει καλά το παρεάκι μου...
αν δεν ήταν καλή η παρέα σας και αν δεν είχατε κι εσείς χιούμορ, δεν θα είχα διάθεση για τίποτα

blowkiss: blowkiss: blowkiss: blowkiss: blowkiss: blowkiss:

οπως το ειπες ακριβως!! αν δεν εισασταν και εσεις...
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 11956
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από TZENHG13 Τρι Δεκ 07, 2010 2:51 am

nuitetoile21 έγραψε:
TZENHG13 έγραψε:χαίρομαι που περνάει καλά το παρεάκι μου...
αν δεν ήταν καλή η παρέα σας και αν δεν είχατε κι εσείς χιούμορ, δεν θα είχα διάθεση για τίποτα

blowkiss: blowkiss: blowkiss: blowkiss: blowkiss: blowkiss:

οπως το ειπες ακριβως!! αν δεν εισασταν και εσεις...

αν μου έλεγε κανείς πριν 5 μήνες ότι θα πέρναγα τόσο ωραία με άτομα που έχω γνωρίσει στο internet θα του έλεγα ότι είναι τρέλος...
ευτυχώς που δεν μου το είπε κανείς...θα είχα εκτεθεί
TZENHG13
TZENHG13
Terry Fan
Terry Fan

Αριθμός μηνυμάτων : 2722
Points : 7646
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2010
Ηλικία : 44
Τόπος : ΛΕΩΦ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
Χιούμορ : ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΣΤΗ ΖΩΗ?

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από eleonor Τρι Δεκ 07, 2010 5:34 am

TZENHG13 έγραψε:
nuitetoile21 έγραψε: Ως συνήθως ο Τέρρυ ήταν μόνος του στο δωμάτιο και έπαιζε με τον εαυτό του.

Καλέ ντροπή….τι είναι αυτά που γράφετε?? Hihihihihi Hihihihihi Hihihihihi

lol! lol! lol! lol! That cracked me up! Poor Terry must have gotten an EXPERT at it all the years he spent away from Candy lol! (and next to the chipie *yuck* )
eleonor
eleonor
Stear
Stear

Αριθμός μηνυμάτων : 371
Points : 5282
Ημερομηνία εγγραφής : 09/11/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από libra Τρι Δεκ 07, 2010 8:52 am

today libra lies on her desk, dead from laughter.... rolf: rolf: rolf:
Καλά δεν παίζεστε...

Σπόιλερ:

Τζένη δεν έχω δει το υπόλοιπο φόρουμ, αλλά αν πας με 2,5 ώρες καθηστέρηση στη δουλειά, κάπου υποψιάζομαι ότι ήσουν όλη νύχτα lol!






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 1zx1px0 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27592
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από tania Τρι Δεκ 07, 2010 10:34 am

TZENHG13 έγραψε:
nuitetoile21 έγραψε:

οπως το ειπες ακριβως!! αν δεν εισασταν και εσεις...

αν μου έλεγε κανείς πριν 5 μήνες ότι θα πέρναγα τόσο ωραία με άτομα που έχω γνωρίσει στο internet θα του έλεγα ότι είναι τρέλος...
ευτυχώς που δεν μου το είπε κανείς...θα είχα εκτεθεί
Τζενη,"join the club"!!Ουτε εμενα μου περνουσε ποτε απο το μυαλο(καλα μη βαρατε ντε,αυτο που εχω το λιγο ,τελοσπαντων),οτι θα εβρισκα τετοια καταπληκτικη παρεα σε αυτο το μικρο "μαραφετακι" που λεγεται pc,να κανουμε την πλακα μας και να συζηταμε για διαφορα θεματακια! yoohoo: yoohoo: yoohoo: yoohoo: yoohoo:
tania
tania
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Points : 5081
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Καρδιτσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από tania Τρι Δεκ 07, 2010 10:40 am

libra έγραψε:today libra lies on her desk, dead from laughter.... rolf: rolf: rolf:
Καλά δεν παίζεστε...

Σπόιλερ:

Τζένη δεν έχω δει το υπόλοιπο φόρουμ, αλλά αν πας με 2,5 ώρες καθηστέρηση στη δουλειά, κάπου υποψιάζομαι ότι ήσουν όλη νύχτα lol!
Libra μου μη ζηλευεις και την επομενη φορα θα σε αφησω και εσενα να δεις το παλληκαρι μας να παιζει μοναχουλη του και αν θελει και καμια αλλη,κατι θα κανω!Ερωτηση!Να βαλω και εισητηριο η η εισοδος ειναι ελευθερη;
tania
tania
Antony
Antony

Αριθμός μηνυμάτων : 187
Points : 5081
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 50
Τόπος : Καρδιτσα

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από nuitetoile21 Τρι Δεκ 07, 2010 10:43 am

τανια στις αλλες βαλε εισιτηριο αλλα σε μενα που εγραψα το φικ θελω ελευθερη προσβαση! rolf: rolf: rolf: rolf: rolf:
nuitetoile21
nuitetoile21
Terry Addict
Terry Addict

Αριθμός μηνυμάτων : 4781
Points : 11956
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 41
Τόπος : neverland

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 Empty Απ: Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21''

Δημοσίευση από libra Τρι Δεκ 07, 2010 10:44 am

χαχαχαχαχα
τάνια λες να βγάλουμε κανα φράγκο από το παλικάρι μας;
ηθοποιός θα γίνει, ο κόσμος θα πληρώνει για να τον βλέπει, ας αρχίσει να πληρώνει από τώρα lol!

Εγώ κορίτσια πληρώνω όσο-όσο... δίνω και όλη την προίκα της Τζένης αν χρειαστεί lol!






Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 1zx1px0 Σχόλια για τα ''Χριστουγεννιατικα φικ της nuitettoile21'' - Σελίδα 3 2j1lao4
libra
libra
Terry Total Freak
Terry Total Freak

Αριθμός μηνυμάτων : 17836
Points : 27592
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2010
Ηλικία : 46
Τόπος : αλλού γι'αλλού
Χιούμορ : Always off topic

https://terry.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 3 από 22 Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Επόμενο

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης